YouTube video

YouTube video

Lilly ekibiyle M3 Works olarak gerçekleştirdiğimiz Müzikal Borular atölyesi’nde katılımcılar farklı notalara ve farklı renklere sahip Müzikal Borularla müzik yaptılar. Rengârenk borulardan çıkan her bir nota birleşerek, müzik yapmaları sağlandı.

21 Aralık 2016 Çarşamba günü Lilly Müzikal Borular atölyemizi Cornelia Hotel’de 70 kişilik katılımcı ile gerçekleştirdik. Katılımcılarımız M3 Works ekibi ile eğlenerek, aktivitenin tadını çıkardılar. Toplantı aralarını M3 Works ekibi ile aktivitelerle değerlendirip hem iş hem eğlenceyi bir arada yaşama fırsatı buldular.

Ekip üyeleri M3 Works moderatörlerinin direktifleri ile şarkının nasıl çalınabileceğini öğrenen katılımcılar, hem eğlenip hem de takım çalışmasının önemini bir kez daha görüp toplantılarının arasında rahatlama fırsatı yakalamış oldular. Müzikal Borular atölyesine aldıkları kısa eğitim ile başlayarak, ritmi takım çalışması halinde uyumla gerçekleştirmeyi öğrendiler. Sonrasında eğitmenlerimiz ile birlikte farklı şarkılar çalarak eğlendiler ve takım olduklarında neler yapabileceklerini gördüler. Böylelikle sona eren takım çalışmasından geriye keyifli anların videosunu şirket arşivinde yer alacak olmasının yanı sıra şirket çalışanları arasında kuvvetlenen duygusal bağlar kalmış bulundu. Aynı zamanda ritmin insanlar üzerindeki rahatlatıcı etkisiyle rahatlama fırsatı buldular.

Yer: Cornelia / Belek
Tarih: 21/12/2016

Lilly Müzikal Borular  Lilly Müzikal Borular Lilly Müzikal Borular Lilly Müzikal Borular Lilly Müzikal Borular Lilly Müzikal Borular Lilly Müzikal Borular