YouTube video

M3 Works olarak Kumport ekibinin piknik organizasyonunda Dev Şişme DartYüz BoyamaCanlı Langırt gibi bir çok Piknik Aktiviteleri gerçekleştirdik. Katılımcıların şirket pikniği gerçekleştirdiği alanda getirdiğimiz aktiviteler sayesinde Kumport ekibi sıradan bir piknikten çok daha fazlasını yaşamış oldu.

30 Haziran 2019 Pazar günü Event Garden Sarıyer’de 400 kişilik Kumport ekibi için gerçekleştirilen piknikte M3 Works olarak aktiviteler gerçekleştirdik. Alana kurduğumuz aktiviteler sayesinde katılımcılar sıradan bir piknik aktivitesi yerine daha eğlenceli bir gün geçirdiler. Aktivitelere yoğun ilgi gösteren Kumport ekibi aktiviteler için turnuvalara katılarak kıyasıya bir yarış sergilediler. Gün boyunca devam eden turnuvalarda katılımcılar aktivitelerde kazanarak bir üst tura çıkmaya hak kazandı. Finale kadar çıkan takımlar aktivitelerde birinci olabilmek için sınırları zorladırlar. Sadece aktiviteleri oynayanlar değil onları izleyen Kumport çalışanları da büyük keyif almışlardı. Final oyunlarını kazanan takımlar ödüllerini alarak hatıra fotoğrafı çekindiler. Turnuvadan sonra serbest olarak devam eden aktivitelerde katılımcılar yorulmak nedir bilmeden aktiviteleri oynamaya devam ettiler. Günün sonunda keyifli bir gün geçirdikleri yüzlerindeki gülümsemeden fark edilen katılımcılar beklediklerinden çok daha farklı olduğunu ifade ederek mutluluklarını paylaştılar.

M3 Works olarak Kumport ekibi için piknikte gerçekleştirdiğimiz Piknik Aktiviteleri‘nde enerji hep üst seviyede yer aldı. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği etkinliklerde kıyasıya yarışlar ön plana çıktı. Günün sonunda kazanlara ödülleri verilerek etkinlik sonlandırıldı.

Yer: Event Garden / Sarıyer
Tarih: 30/06/2019

Kumport Şirket Pikniği Kumport Şirket Pikniği Kumport Şirket Pikniği Kumport Şirket Pikniği