M3 Works ekibi olarak 5 Şubat 2016 Cuma günü Karcher ekibi ile birlikte Ritm Motivasyon Atölyesi‘ni düzenledik. 65 kişilik bir katılımın olduğu Ritm Motivasyon Atölyesi Hilton Bosphorus’ta gerçekleşti. Karcher ekibi heyecanla aktivitenin başlamasını bekliyordu.

Eğitmenimizin alana gelmesiyle birlikte aktivite başlamış oldu. Öncelikle kısa bir gösteri sergileyen eğitmenimiz ardından Karcher ekibini takımlara ayırdı. Her takım kendi içinde egzersiz yapmaya başladı. İlk anlarda oldukça uyumsuz olan ekip motivasyonunu hiç kaybetmedi. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden katılımcılar takım olmanın en önemli kural olduğunu yeniden fark etti. Birlikte hareket ederek sonuca ulaşacaklarını fark eden Karcher ekibi hiç ara vermeden çalışmaya devam etti. Böylece takım olmayı yeniden keşfeden ekip aynı zamanda takım içi iletişiminde öneminin farkına vardı. Karcher ekibi için oldukça öğretici bir aktivite devam ediyordu.

Zaman ilerledikçe takım halinde hareket eden Karcher ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi‘nin en iyileri arasına girmişti. Büyük kayıda yaklaştıkça ekibin heyecanı artıyordu. Eğitmenimizin talimatıyla birlikte büyük kayıt başladı. Müthiş bir performans sergileyen Karcher ekibi takım olarak başarmanın haklı gururunu yaşıyordu.

Hiç unutamayacakları anlar yaşayan Karcher ekibi bol bol fotoğraf çektirdi. Takım olmanın öneminin farkına varan ekip için eğlenmenin yanı sıra öğretici bir aktivite de gerçekleşti. Oldukça mutlu oldukları gözlemlenen katılımcılar alandan ayrıldı.

Yer: Hilton İstanbul Bosphorus
Tarih: 05/02/2016

Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Karcher 2 Ritm Motivasyon Atölyesi