M3 Works olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi ekibiyle düzenlemiş olduğumuz Graffiti Atölyesi etkinliğimizde renkli görüntüler ortaya çıktı. Graffiti Atölyesi etkinliğinde yer alan katılımcılar etkinliğin başından sonuna kadar renkli görüntülerin oluştuğu bu etkinlikte moderatörler eşliğinde yaratıcı görseller oluşturarak etkinliğin tadını çıkardılar. Graffiti Atölyesi etkinliğindeki en önemli unsurları dikkat ve motivasyondu.

Village Park Resort’de 21 Aralık 2013 Cumartesi günü İstanbul Bilgi Üniversitesi ekibi ile Graffiti Atölyesi etkinliği 19 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Graffiti Atölyesi etkinliğimizde İstanbul Bilgi Üniversitesi ekibi birbirleri arasında uyumlu bir şekilde takım ruhunu yansıtıp birbirleri arasında sinerji oluşturarak etkinliğe katılan ekip renkli ve eğlenceli dakikalar yaşadılar.

Graffiti Atölyesi etkinliğinde yer alan İstanbul Bilgi Üniversitesi ekibi moderatörler eşliğinde almış olduğu eğitimden sonra iyi bir ekip oluşturup dikkatli ve uyumlu bir şekilde çalışıp bu etkinliği gerçekleştirmeleri gerekiyordu. M3 Works ekibi moderatörleri tarafından verilen eğitimin ardından katılımcılar ellerindeki spreylerle onlar için tasarlanmış olan graffitiyi oluşturmaya başladılar. Graffiti Atölyesi etkinliğindeki en büyük faktör, etkinlikte yer alan katılımcıların graffitiyi oluştururken takım ruhunu ortaya çıkarmaktı. Graffiti Atölyesi etkinliğinde yer alan İstanbul Bilgi Üniversitesi ekibi kısa bir süreden sonra etkinlikten keyif almaya başladılar ve renkli görüntüler ortaya çıkarttılar. Belli bir süre sonra oluşturulan graffiti şekil almaya başladığında ise ekip etkinliğin sonunda nasıl bir şey çıkacağını merak ederek heyecanlı ve neşeli dakikalar yaşadılar. Bu süre içerisinde ekip Graffiti Atölyesi etkinliğinde oluşturdukları görselde dikkatli bir şekilde hareket ederek iyi bir takım olabilmenin başlıca faktörler biri olduğunu kavradılar. İstanbul Bilgi Üniversitesi ekibi bu süre içerisinde motivasyonlarını en üst seviyede tutarak aynı anda da keyifli vakit geçirmeyi başardılar. Graffiti Atölyesi etkinliği tamamladıklarında ise ortaya çıkan graffiti görselinin oluşmasında takım ruhu, motivasyon ve ekip olmanın ne kadar önemli olduğunu bir kere daha kavramış oldular.

İstanbul Bilgi Üniversitesi ekibi ile gerçekleştirmiş olduğumuz Graffiti Atölyesi etkinliğinde katılımcılar baştan sona kadar heyecanlı ve renkli görüntüler oluşturdular. Etkinlik sona erdiğinde ise gerçekleştirmiş oldukları başarıda motivasyon ve takım ruhunun  en önemli faktör olduğunu kavramış oldular. Graffiti Atölyesi etkinliğinin sonunda ise katılımcılar neşeli ve renkli dakikalar sergileyerek unutamayacakları bir gün yaşamış oldular.

Yer: Village Park Resort / Polonezköy
Tarih: 21/12/2013

bilgi-universitesi-graffiti-atolyesi (1) bilgi-universitesi-graffiti-atolyesi (12) bilgi-universitesi-graffiti-atolyesi (11) bilgi-universitesi-graffiti-atolyesi (10) bilgi-universitesi-graffiti-atolyesi (9) bilgi-universitesi-graffiti-atolyesi (8) bilgi-universitesi-graffiti-atolyesi (7) bilgi-universitesi-graffiti-atolyesi (6) bilgi-universitesi-graffiti-atolyesi (5) bilgi-universitesi-graffiti-atolyesi (4) bilgi-universitesi-graffiti-atolyesi (3) bilgi-universitesi-graffiti-atolyesi (2)

YouTube video