Bir ilaç firması ile gerçekleştirdiğimiz Kahve Atölyesi etkinliği başladığı andan itibaren bilinmeyenlerin yada yanlış bilinenlerin öğrenildiği bir aktivite oldu. Atölye katılımcılara yeni bilgiler katarak, kahve hakkında bilinmeyenleri öğretti. Eğitmen eşliğinde enteraktif bir şekilde yapılan etkinlikte katılımcılar içlerindeki baristayı ortaya çıkardılar.

21 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen etkinlikte bir ilaç fırmasıyla birlikte Kahve Atölyesi aktivitesi gerçekleştirdik. Oldukça heyecanlı görünen ekip, bir an önce Kahve Atölyesi’ne başlamak istiyordu. Katılımcıların yoğun süren toplantılarının ardından çıktıları arada M3 Works ekibi salona girdi. M3 Works ekibinin alanı Kahve Atölyesi etkinliği için hazır hale getirmesinin hemen ardından aktivite başladı. Etkinlik için salona gelen katılımcılar eğitmenimizin bilgilendirmesi ile aktiviteye başladılar. Kahvenin tarihinden yapılışına kadar pek çok konuda bilgi veren eğitmenimiz katılımcılara kahve hakkında bilinmeyenleri anlattı. Katılımcılar sırayla eğitmenimizin yanına gelerek kahve yapımına başladılar. Demleme ve bardağa doldurma şekilleri gibi küçük sırlarında verildiği etkinlikte katılımcılar birer barista eğitimindeydi. Birbirinden farklı ve lezzetli kahveler yapmaya başlayan takımlar aynı zamanda içlerindeki baristeyıda ortaya çıkardılar. Oldukça eğlenceli geçen aktivite de heyecan ve merak bir kez olsun azalmadı. Kahve yapma tekniklerini öğrenen katılımcılar eğitmenimize merak ettikleri soruları da sordular. Karşılıklı sohbet şeklinde geçen etkinlikte katılımcılar kendi demledikleri kahveleri etkinlik sonrasında afiyetle yudumladılar.

M3 Works olarak gerçekleştirdiğimiz Kahve Atölyesi etkinliği enerjisiyle katılımcıların toplantı kasvetini üzerlerinden atmasını sağladı. Bir çok bilgiyi öğrenen katılımcılar oysal yaşamlarında da bu bilgileri göz önünde tutarak kahve içeceklerini söylediler.

Yer: Tekirdağ
Tarih: 21/02/2019

İlaç Firması Kahve Atölyesi İlaç Firması Kahve Atölyesi İlaç Firması Kahve Atölyesi İlaç Firması Kahve Atölyesi