Her yaştan her gruba hitap edebilen bir etkinlik! Hem motivasyonu yükseltiyoruz hem de eğlenceli dakikalar geçiriyoruz. HSBC yetkililerinin TOÇEV ile iş birliği içerisinde gerçekleştirdiği çocuklara yönelik Ritm Motivasyon Atölyesi oldukça keyifli anlar yaşanmasına olanak sağladı. 23 Nisan günü Arnavutköy Şehit Çavuş Selçuk Gürdal Yatılı Bölge Ortaokulu’nda gerçekleştirilen etkinlik çocuklar için güzel bir bayram hediyesi oldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara eğlenceli anlar yaşatmak için orada olan M3 Works Ekibi, HSBC yetkililerinin de katılımıyla güzel bir performansa imza attı. Çocuklara dağıtılan marakas ve teflerle farklı ritmler ortaya kondu. Çocuklar için hem eğitici hem de eğlenceli bir aktivite olan Ritm Motivasyon Atölyesi sırasında çocuklar müzik aletlerini çalarkenki enerjileri görülmeye değerdi. Profesyonel müzisyenimizin direktifleri doğrultusunda gruplar halinde kendilerine gösterilen ritmleri en iyi şekilde ortaya koyan katılımcıların enerjileri görülmeye değerdi.   Yüksek katılımın olduğu organizasyonlara özel, takım çalışması yoluyla motivasyonu arttırmaya yönelik bir aktivite olan Ritm Motivasyon Atölyesi hem TOÇEV’li çocuklara hem de HSBC çalışanlarına unutulmaz bir 23 Nisan yaşattı. İnteraktif bir şekilde çocukların ve HSBC çalışanlarının da dahil edildiği aktiviteyle yüksek enerjili bir performans ortaya çıktı.

Yer: Arnavutköy
Tarih: 23/04/2014

HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi HSBC Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video