HMY Group ile gerçekleştirdiğimiz Yelkenli etkinliği denizin ve güneşin de verdiği ekstra enerji ile katılımcılarımızın keyifli vakit geçirdikleri ve aynı zamanda farklı bir deneyim yaşama fırsatı buldukları mükemmel bir aktivite oldu. M3 Works olarak HMY Group çalışanlarını Yelkenli aktivitesi ile deniz ve güneşle buluşturarak adeta yaza merhaba demelerini sağladık.

M3 Works olarak 4 Haziran 2015 Perşembe günü Yeşilköy Polat Residence Hotel’in iskelesinde başlayıp açık denizde 11 tekne ile 8’er kişilk gruplar halinde devam eden etkiliğimiz başladığımız noktaya geri dönmemizle sona erdi. Katılımcılarımız 8’er kişiden oluşan 11 gruba ayrıldılar. Her grup bir eğitmen ile beraber yelkenlisine binerek denize açıldı. Eğitmenlerimiz gerekli teorik bilgiler ile tekne sürüşü eğitimini katılımcılarımıza yelkenliye bindikleri sırada verdiler. Takım ruhunu oluşturan, birlikte hareket etmenin önemini gösteren ve motivasyonu arttıran Yelkenli aktivitesi katılımcılar tarafından son derece beğeni topladı. Katılımcıların aldıkları eğitim sonrasında yelkenli kullanmayı tecrübe etmeleri hayatlarında çok güzel bir anı olarak yer etti. Aynı zamanda takım arkadaşlarını birlikte hareket ederek daha yakından tanıma fırsatı yakalamış oldular. Açık denizde eğitimcilerimizin vermiş olduğu uygulamalı eğitim sayesinde mükemmel ve sorunsuz bir deneyim yaşama fırsatı yakaladılar. HMY Group çalışanları denizin ve güneşin verdiği enerji ile yeni bir deneyim yaşamanın mutlululuğunu paylaştılar.

Yeşilköy Polat Residence Hotel’in iskelesinde başlayan bu mükemmel deneyim HMY Group çalışanlarının aldıkları eğitim sonucu 4 saatlik muhteşem bir Yelkenli kullanımı sonrası yaşadıkları mutluluk ve sahip oldukları yüksek motivasyon ile taçlandı. Eğitmenin gözetimi altında kaptanın vermiş olduğu brief’ler ile yelkenlinin hareket etmesini sağlayan HMY Group çalışanları takım olma gayreti göstererek başarılı bir etkinlik geçirdiler. Bunun yanı sıra bu 11 takım 4 deniz milini en kısa sürede en hızlı şekilde hangi takımın bitireceği konusunda küçük de bir yarış içerisindelerdi. Böylece katılımcıların takım ruhunu daha da arttırmalarını sağlamış, birlikte hareket etmenin önemini vurgulamış ve takım olmanın başarıyı getirdiği olgusunu tecrübe ettirmiş olduk. Hem keyifli, hem enerjisi yüksek hem de takım ruhunu ortaya koyan Yelkenli aktivitemiz kazananların madalya ve kupalarının verilmesi ile son buldu.

Yer: İstanbul
Tarih: 04/06/2015

HMY Group Yelkenli HMY Group Yelkenli HMY Group Yelkenli HMY Group Yelkenli HMY Group Yelkenli HMY Group Yelkenli HMY Group Yelkenli HMY Group Yelkenli HMY Group Yelkenli HMY Group Yelkenli HMY Group Yelkenli HMY Group Yelkenli