M3 Works olarak Henkel ekibi için gerçekleştirdiğimiz Photo Rally etkinliği katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Katılımcıların aktivitenin başlamasıyla kıyasıya bir yarış ve gezi turu başlamış oldu.

17 Nisan 2019 Salı günü, İstanbul, Sultanahmet’te Henkel ekibi ile gerçekleşen Photo Rally aktivitesi başladığı nadan itibaren katılımcıları büyüledi. Tarihi yarım adayı gezen katılımcılar Photo Rally etkinliği ile gittikleri notalardaki görevleri bu sefer ellerindeki profesyonel fotoğraf makineleri ile gerçekleştirdiler. 4 takım ayrılan Henkel ekibi her takımın başında bir M3 Works asistanıyla birlikte yarım adada dolaşarak noktaları bulmaya çalıştılar. Buldukları noktalarda görevlerini yerine getiren takımlar bir sonraki noktaya giderek verilen görevleri hızlı bir şekilde tamamlamak için kolları sıvadılar. Her gittikleri noktada aynı zamanda tarihi bilgilerin verildiği aktivitede katılımcılar hem eğlendi hem de öğrenmiş oldular. Yapılan görevlerin bir bütün halinde devam etmesi katılımcıların takım olarak ilerlemesini sağladı. Takım olmanın birlikte hareket etmenin kolaylığının farkına varan takımlar etkinlikte hızlı bir yol izlemiş oldular. Son görevlere gelen takımlarda heyecan en üst seviyeye çıkmıştı, her mücadelede olduğu gibi bu aktivitede de bir kazanan olacaktı. Photo Rally etkinliğinin birincisi olmak için yarışan takımlar ilk önce bitirmek ve görevleri en doğru şekilde tamamlamak için tüm hünerlerini sergilediler. Aktivite bittiğinde jüri üyelerinin kararıyla Photo Rally etkinliğinin birinci olan takımı belirlenerek ödülleri takdim edildi.

Henkel ekibi için gerçekleştirilen Photo Rally aktivitesi başladı andan itibaren enerjisi hep en üst seviyede geçti. Takımların keyif alarak öğrendiği tarihi bilgilerle dolu dolu bir etkinlik gerçekleştirdiler.

Yer: Sultanahmet
Tarih: 16/04/2019

Henkel Photo Rally Henkel Photo Rally Henkel Photo Rally Henkel Photo Rally