M3 Works olarak Helm Kimya ekibiyle düzenlemiş olduğumuz Define Avı etkinliğimizde heyecan hat safhadaydı. Sürprizlerle dolu geçen bu etkinlik, takım ruhu ve motivasyonla, gruplara ayrılan katılımcılar yapmış oldukları çalışmalarla Define Avını kazanmak için çaba gösterdiler.

14 Aralık 2013 Cumartesi günü Best Western Şile Gardens’da Helm  ekibi ile Define Avı etkinliğimiz 17 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Define Avı etkinliğimizde Helm Kimya ekibi birbirleriyle interaktif olarak ekip ruhunu oluşturup birlikte bir sinerji yaratarak keyifli bir vakit geçirmeleri sağladık.

Defineye ulaşmak için yerine getirmek zorunda oldukları görevleri öğrenmek için bir noktadan diğerine koşan gruplar görevlerini takım çalışması ile gerçekleştirdiler. Define Avında yüksek enerji ve motivasyonla yaptıkları yarışın sonunda en hızlı olup görevlerini eksiksiz yerine grup üyeleri defineye ulaşarak sevinç yaşarken diğer grup üyeleri de yarışmanın yaşattığı mutluluk hissiyle firmaya ve birbirlerine olan bağlarını güçlendirdiler. Ekip görevlerini yerine getirirken heyecanlı ve bir o kadar da keyifli anlar ortaya çıktı.Bu etkinliğin en büyük özelliklerinden biri olan güçlü takım çalışmasına ihtiyaç duyan ekipler seçtikleri konu başlıklarına göre ekibimiz tarafından dağıtılan materyallerle heykel yapmaya çalışırken aynı zamanda müzikal hazırladılar. Bu etkinlikte heyecan dolu anlar yaşayan ekip takım ruhunun, ekip olmanın ve motivasyonun ne kadar önemli olduğunu anlamış oldular.Helm Kimya ekibi ile gerçekleşen Define Avı’nda yüksek enerji ve motivasyonla yaptıkları yarışın sonunda en hızlı olup görevlerini eksiksiz yerine getiren grup üyeleri defineye ulaşarak sevinç yaşarken diğer grup üyeleri de yarışmanın yaşattığı mutluluk hissiyle firmaya ve birbirlerine olan bağlarını güçlendirdiler.

Helm Kimya ekibi ile M3 Works ekibinin birlikte gerçekleştirdikleri atölye ile katılımcılar birbirleriyle ekipler  halinde eğlenirken motivasyon,  takım çalışması, birbiri arasındaki etkileşim ve sinejinin almış oldukları görevlerde kendilerini başarıya götürmede en büyük etkenlerden biri olduğunu bir kez daha kavramış oldular. Bu etkinlikte yer alan katılımcılar etkinliğin temel direklerinden biri olarak motivasyonun önemini gören ekip bu çalışmanın sonunda verilen görevleri en kısa sürede ve en iyi şekilde yerine getirip çalışma sonunda ödüllendirilmesiyle oldukça başarılı geçen günü hiç unutmayacakları bir anı olarak kaydettiler.

Yer: Best Western Şile Gardens
Tarih: 14/12/2013

helm-kimya-define-avi (1) helm-kimya-define-avi (2) helm-kimya-define-avi (3) helm-kimya-define-avi (4) helm-kimya-define-avi (5) helm-kimya-define-avi (6) helm-kimya-define-avi (7) helm-kimya-define-avi (8) helm-kimya-define-avi (9) helm-kimya-define-avi (10) helm-kimya-define-avi (11) helm-kimya-define-avi (12)

YouTube video