22 Nisan 2016 Cuma günü Hayat Kimya ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Ritm Motivasyon Atölyesi gerçekleştirdik. Birbirinden unutulmaz anlara sahne olan Ritm Motivasyon Atölyesi’nde 250 kişilik bir katılımcı grubu mevcuttu. Ne yapacaklarını çokça merak eden Hayat Kimya ekibi toplantılarına devam ediyordu.

Hazırlıkların tamamlanmasının ardından Ritm Motivasyon Atölyesi resmen başlamış oldu. Sahneye ilk olarak eğitmenlerimiz çıktı. Kısa bir gösteri sergilediler. Ardından katılımcıları üç farklı gruba ayırdılar. Egzersizlerine başlayan katılımcılar ilk anlar da oldukça başarısızdı. Fakat motivasyonlarını hiç düşürmeyen Hayat Kimya ekibi hız kesmeden çalışmalarına devam etti. Birlikte hareket edip takım oldukları an müthiş şeyler çıkaracaklarını fark eden katılımcılar daha da motive olmuş bir şekilde çalışmaya devam etti.

Temel kuralım takım olmayı başarabilmek olduğu Ritm Motivasyon Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Takım olmayı yeniden keşfeden katılımcılar aynı zaman da takım içi iletişimin öneminin de farkına vardı. İş yaşamında sıkça adı duyulan fakat uygulanmakta zorluk yaşanılan kavramları iyice pekiştiren Hayat Kimya ekibi hem eğlenceli hem de öğretici bir Ritm Motivasyon Atölyesi geçiriyordu.

Birlikte hareket ettikçe uyumlu bir kompozisyon çıkarmayı başaran katılımcılar için işler yolunda gitmeye başlamıştı. Hem eğlenen hem öğrenen katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu. Gün sonuna yaklaştıkça heyecan artmaya da başladı. Çünkü sırada gün boyunca öğrenilen ve çalışılan ritmleri kayıt altına almak vardı. Eğitmenimizin direktiflerini yerine getiren Hayat Kimya ekibi tüm hazırlıklarını tamamladı. İlk olarak prova kaydı alındı ve esas kayıt alınmaya başlandı. Müthiş bir performans sergileyen Hayat Kimya ekibi eğitmenlerimizi bile şaşırttı. Hep birlikte unutulmaz anlar yaşayan katılımcılar bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Takım halinde hareket ederek sonuca ulaşan Hayat Kimya ekibi için oldukça farklı bir Ritm Motivasyon Atölyesi geride kalmıştı. Katılımcılar hem müzikal bilgiler hem de takım olmak ve takım içi iletişimle ilgili olarak teorik ve pratik bilgiler öğrendi. Öğretici unsurunun yanında bol bol da eğlendi.

Yer: Antalya
Tarih: 22/04/2016

Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi Hayat Kimya Ritm Motivasyon Atölyesi