YouTube video

M3 Works ekibi olarak Gün + Partners ile Odadan Kaçış aktivitesini gerçekleştirdik. 05 Aralık 2016 Pazartesi günü Maslak ofislerinde bir araya geldiğimiz Gün + Partners ekibi Odadan Kaçış aktivitesi için oldukça heyecanlıydı. Toplam 10 takımdan oluşan Media Markt bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu. Aktivite hakkında hiçbir fikir sahibi olmayan katılımcılar oldukça meraklı gözlerle aktivitenin başlamasını bekliyordu.

Katılımcıların odaya kilitlenmesiyle birlikte Odadan Kaçış resmen başlamış oldu.  İlk olarak ne yapacaklarını hiçbir şekilde bilmeyen katılımcılar etrafı kurcalamaya başladı. Küçük dağınıklıklar oluşturan Gün + Partners ekibi yavaş yavaş şifreler ve kutular bulmaya başlamıştı. Birlikte hareket etmeleri gerektiğini fark eden katılımcılar takım olma halini yeniden keşfetti. Takım halinde ve birlikte hareket ederek daha hızlı ve çabuk odadan çıkabileceklerini fark eden katılımcılar hızla aşamaları tamamlıyordu.

Takım çalışmasının en iyi örneklerinden biri olan Odadan Kaçış aktivitesi hem çeşitli zihinsel sorular içeren hem de takım halinde yapılması gereken görevlerden oluşuyordu. Odada bulunan kamera yardımıyla katılımcıların hareketleri izleniyordu. İpucu ihtiyacı duydukları anda asistanlarına çağrıda bulunan Gün + Partners ekibi hemen sonuca ulaşıyordu.

Birbirleriyle kıyasıya bir rekabet içine giren katılımcılar bir an önce odadan çıkmak istiyordu. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan Gün + Partners böylece hem eğlendi hem öğrendi.

Gün sonunda en hızlı süre ile odadan çıkmayı başaran takımlara ödülü verildi. Hep birlikte kutlama yapan katılımcılar Odadan Kaçış aktivitesinin sonunda takım olma halini yeniden fark etmişti. Hiç unutamayacakları anlar yaşayan katılımcılar bol bol fotoğraf çektirdi. Oldukça mutlu oldukları gözlemlenen katılımcılar birkaç saatte hoş vakit geçirmiş oldu.

Yer: Gün + Partners / Maslak
Tarih: 05/12/2016

Gün + Partners Odadan Kaçış Gün + Partners Odadan Kaçış Gün + Partners Odadan Kaçış Gün + Partners Odadan Kaçış Gün + Partners Odadan Kaçış Gün + Partners Odadan Kaçış Gün + Partners Odadan Kaçış Gün + Partners Odadan Kaçış