Groupama ekibi ile birlikte 15 Aralık 2017 Cuma günü oldukça keyifli bir aktivite olan Terrarium Atölyesi’ni gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahne olan Terrarium Atölyesi’nde 100 kişilik bir katılımcı grubu vardı. Terrarium Atölyesi hakkında oldukça az bilgiye sahip olan katılımcılar ne yapacaklarını tam olarak bilmiyordu.

Eğitmenimizin alana gelmesiyle birlikte Terrarium Atölyesi başladı. Terrarium Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Hep birlikte oldukça farklı bir aktivite gerçekleştiren katılımcılar hem terrarium yapmanın inceliklerini öğrendi hem de birbirlerini yakından tanıma fırsatı yakaladı. Kısacası oldukça farklı bir gün geçiren katılımcılar Terrarium Atölyesi’nde oldukça mutlu görünüyordu.

Takım çalışmasının en farklı örneklerinden biri olan Terrarium Atölyesi katılımcıların oldukça keyifli bir gün geçirmesini sağladı. Takım olmanın önemini ve birbiriyle yardımlaşmanın öneminin farkına varan katılımcılar daha önce deneyimlemedikleri Terrarium Atölyesi’ni gerçekleştiriyordu. Terrarium Atölyesi katılımcıların daha önce yapmadıkları bir atölyeydi.

Yer: Groupama Plaza / İstanbul
Tarih: 15/12/2017

YouTube video
Groupama Terrarium Atölyesi Groupama Terrarium Atölyesi Groupama Terrarium Atölyesi Groupama Terrarium Atölyesi