YouTube video

Gittigidiyor.com ekibi ile birlikte 08 Mart 2018 Perşembe günü oldukça keyifli bir aktivite olan Terrarium Atölyesi’ni gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahne olan Terrarium Atölyesi’nde 60 kişilik bir katılımcı grubu vardı. Terrarium Atölyesi hakkında oldukça az bilgiye sahip olan katılımcılar ne yapacaklarını tam olarak bilmiyordu.

Eğitmenimizin alana gelmesiyle birlikte Terrarium Atölyesi başladı. Terrarium Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Hep birlikte oldukça farklı bir aktivite gerçekleştiren katılımcılar hem terrarium yapmanın inceliklerini öğrendi hem de birbirlerini yakından tanıma fırsatı yakaladı. Kısacası oldukça farklı bir gün geçiren katılımcılar Terrarium Atölyesi’nde oldukça mutlu görünüyordu.

Takım çalışmasının en farklı örneklerinden biri olan Terrarium Atölyesi katılımcıların oldukça keyifli bir gün geçirmesini sağladı. Takım olmanın önemini ve birbiriyle yardımlaşmanın öneminin farkına varan katılımcılar daha önce deneyimlemedikleri Terrarium Atölyesi’ni gerçekleştiriyordu. Terrarium Atölyesi katılımcıların daha önce yapmadıkları bir atölyeydi.

Yer: Gittigidiyor.com Ofis / Ataşehir
Tarih: 08/03/2018

Gittigidiyor.com Terrarium Atölyesi Gittigidiyor.com Terrarium Atölyesi Gittigidiyor.com Terrarium Atölyesi Gittigidiyor.com Terrarium Atölyesi