M3 Works ekibi olarak 10 Ekim 2015 Cumartesi günü Fu Gayrimenkul ekibiyle birlikte düzenlediğimiz Gizli Görev etkinliği katılımcılara keyifli anlar yaşattı. 40 kişilik Fu Gayrimenkul ekibi ile Dalyan Club’ta buluştuk. M3 Works asistanları sabahın erken saatlerinde alana gelerek hazırlıklarını tamamlamıştı. 10 kişilik takımlara ayrılan ekipler sırayla parkurları geçmeye başladılar.

Görev kartlarını alan ajan takımı üyeleri şifreli yazıları çözmeye çalıştılar. Ayrıca onlara verilen yapbozlarla da takım içi iletişimlerini güçlendiren ekipler heyecanla parkurlara geçti. Yakın dövüş eğitimi, mayın tarlası, radyoaktif madde ve olimpik parkurdan oluşan etaplar her takım tarafından tamamlandıktan sonra parkuru en kısa sürede tamamlayan takıma birincilik ödülü verildi. Kendilerine verilen görevleri kısa sürede başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışan Fu Gayrimenkul ekibinin etkinlik boyunca iletişim bağları kuvvetlendi. Her takım görevleri başarıyla tamamlamak için üzerine düşen sorumlulukları yerine getirdi. Takım olmayı ve takım motivasyonunu artırma ayrıca şirket uyumunu sağlama gibi etkileri olan Gizli Görev boyunca Fu Gayrimenkul ekibi iş birliği içerisinde çalıştılar. Zorlu etapları birbirleriyle yardımlaşarak tamamlayan katılımcılar yorucu ama bir o kadar eğlenceli oyunları başarıyla tamamladılar.

Gün sonunda oldukça mutlu oldukları görünen Fu Gayrimenkul ekibi hiç unutamayacakları anıları fotoğraf ve videolarla destekledi.

Yer: Dalyan Club
Tarih: 10/10/2015

Fu Gayrimenkul Gizli Görev Kahramanlar Okulu Fu Gayrimenkul Gizli Görev Kahramanlar Okulu Fu Gayrimenkul Gizli Görev Kahramanlar Okulu Fu Gayrimenkul Gizli Görev Kahramanlar Okulu Fu Gayrimenkul Gizli Görev Kahramanlar Okulu Fu Gayrimenkul Gizli Görev Kahramanlar Okulu Fu Gayrimenkul Gizli Görev Kahramanlar Okulu Fu Gayrimenkul Gizli Görev Kahramanlar Okulu Fu Gayrimenkul Gizli Görev Kahramanlar Okulu Fu Gayrimenkul Gizli Görev Kahramanlar Okulu Fu Gayrimenkul Gizli Görev Kahramanlar Okulu Fu Gayrimenkul Gizli Görev Kahramanlar Okulu

YouTube video