M3 Works olarak Ford Otosan ekibi ile 2. defa gerçekleştirdiğimiz Yaratıcı Çanta Atölyesi etkinliği yaratıcı ve bir o kadar da keyifli anlara sahne oldu. Etkinlik alanına gelen 105 katılımcı eğitmenimizden aldıkları bilgilerle Yaratıcı Çanta Atölyesi etkinliğine başladılar. Kendilerine verdiğimiz taslakları çantalara çizen katılımcılar daha sonra boyama işlemini gerçekleştirdiler. Ortaya birçok yaratıcı şekiller çıkaran katılımcılar gruplar halinde çalışıp en iyi tasarımı yapmak için çabaladılar. Bu sırada takım ruhunun önemini tekrardan hatırlayan katılımcılar bu etkinliğin eğlenceli bir etkinlik olmasının yanı sıra takım ruhunun ekip çalışmasının önemini de hatırlamış oldular.

Katılımcıları gruplara ayırdıktan sonra her grubun önlerine koyulan materyallerle en iyi tasarımı çizmeye başladılar. Bu etkinliğin sadece eğlemek için değil ekip ruhunu, takım olmanın önemini hatırlatıyordu katılımcılara. Çanta çizimlerini bitiren katılımcılar, yaptıkları tasarımları boyamaya başladılar. Ford Otosan ekibine yaptığımız Yaratıcı Çanta Atölyesi etkinliği çok keyifli ve güzel anlara sahne oldu. Takım ruhunun önemini eğlenceli bir şekilde vurgulayan bu etkinlikten tüm Ford Otosan ekibi keyifli ve unutamayacakları bir gün geçirmiş oldular.

Yer: İstanbul
Tarih: 19/02/2015

Ford Otosan 2 Yaratıcı Çanta Atölyesi Ford Otosan 2 Yaratıcı Çanta Atölyesi Ford Otosan 2 Yaratıcı Çanta Atölyesi Ford Otosan 2 Yaratıcı Çanta Atölyesi Ford Otosan 2 Yaratıcı Çanta Atölyesi Ford Otosan 2 Yaratıcı Çanta Atölyesi Ford Otosan 2 Yaratıcı Çanta Atölyesi Ford Otosan 2 Yaratıcı Çanta Atölyesi

YouTube video