M3 Works ekibi olarak Ferrero ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi renkli ve bir o kadar da eğlenceli anlara sahne oldu. Ferrero ekibi ile buluştuğumuz alanda aktivitenin başlamasıyla kıyasıya bir yarışa sahne oldu. Bu büyük yarışın ardından finalde kazanan takıma ödülleri verilerek taçlandırıldı.

11 Mayıs 2018 Cuma günü, Park Hotel Polonezköy’de Ferrero ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi enerjisi üst seviyelerde başlayan bir aktivite oldu. Daha önceden birbirini tanıyan ekip M3 Challenge oyunu ile adeta kıyasıya yarıştı. M3 Works ekibinin kurulumu bittikten sonra alana gelen Ferrero ekibi geldiklerinde parkurları görünce ne yapacaklarını düşünmektelerdi. M3 Works moderatörü sahneye çıkıp yapacakları oyunu ve geçecekleri parkurları tek tek anlattıktan sonra Ferrero ekibi kafalarındaki soru işaretleri yavaşça gitmeye başlamıştı. 4 takıma ayrılan ekip ilk parkurun başına geçerek yarışmaya başladı. Parkurları takım halinde geçen Ferrero çalışanları büyük rekabete sahne olan bir yarış çıkardı. Parkurları sırasıyla geçen takımlar tüm etapları bitirdikten sonra topladıkları puanları hesaplanarak birinci olan takım belirlenmiş oldu. Final kısmında birinci olan takımı açıklayan M3 moderatörü birinci takıma ödüllerini teslim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler.

Aktiviteden büyük keyif alan Ferrero ekibi, etkinlikte takım olmanın önemini bir kez daha hatırlamış oldular, etkinliğin bitmesi ile aktivite alanında yüzleri gülen bir şekilde ayrıldılar.

Yer: Park Hotel / Polonezköy
Tarih: 11/05/2018

Ferrero M3 Challenge Ferrero M3 Challenge Ferrero M3 Challenge Ferrero M3 Challenge