M3 Works olarak Fakir ekibi ile gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi takım olarak uyumun ve takım ruhunun üst düzey olarak sağlandığı bir etkinlik olarak yapıldı. Etkinlikte yer alan Fakir ekibi Ritm Motivasyon Atölyesinde firma ekip ruhunu geliştirmekle birlikte firma içi enerjiyi de üst düzey seviyelere çıkardılar. Ritm Motivasyon Atölyesi ekip çalışmasını başarılı ve eğlenceli bir aktivite olarak gerçekleştirirken aynı zamanda katılımcılar arası iletişim gücü de güçlenmiş oldu.

20 Aralık 2013 Cuma günü Fakir ekibi ile birlikte Lara Otel Antalya’da düzenlediğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi 100 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Ritm Motivasyon Atölyesinin gerçekleşmesi ile etkinlikte yer alan Fakir ekibini bir araya getirip interaktif olarak birlikte takım ruhunu ortaya çıkarttıktan sonra eğlenceli bir vakit geçirmeleri sağladık.

Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği içerisinde 100 kişilik Fakir ekibine ritm aletleri dağıtıldı. Etkinlikte yer alan katılımcılar M3 Works moderatörleri eşliğinde ayrı ayrı gruplar oluşturuldu. Oluşturulan bu gruplarda bulunan katılımcılara birbirinden farklı ritm aletleri dağıtıldı. Tüm ekibe M3 Works moderatörler eşliğinde latin ve doğu ritmleri çalması sağlandı ve hep birlikte takım çalışmasını ve takım ruhunu arttırıcı keyifli bir performans sergilendi.

Fakir ekibi ile ritm aletlerinin dağıtılmasından sonra eğlenceli bir ısınmanın ardından etkinlikte yer alan takım üyeleri seçtikleri enstrümanlarla müzikal olarak gruplar oluşturarak bu çalışma sonunda takım olarak hep birlikte çaldıkları enstrümanlardan çok daha büyük bir ses elde ettiler.

Fakir ekibi seçmiş oldukları enstrümanları gruplar halinde iyi motive olarak çalmaya başladıklarında eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşamaya başladılar.Bu motivasyonunu uzun bir süre sağlayan ekip neşeli bir ortam oluşturdu. Bunların ardından etkinliğe katılan Fakir ekibi kendi istekleri doğrultusunda aralarında kararlaştırdıkları şarkıları ve çalmış oldukları solo performanslarla Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliğini tamamlamış oldular. Fakir ekibinin gerçekleştirmiş olduğu Ritm Motivasyon Atölyesi, etkinlikte yer alan katılımcıların gerçekleştirmiş oldukları başarının en büyük etkeninin takım ruhu olduğuna karar verdiler.

Ritm Motivasyon Atölyesi takım çalışması çerçevesinde etkinlikte yer alan katılımcılar; takım ruhunu oluşturduktan sonra ulaştıkları hedefte uyum, motivasyon ve takım ruhunun önemini kavrayıp etkinliğin genelinde eğlenceli bir vakit geçirdiler.

Yer: Antalya
Tarih: 20/12/2013

fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (1) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (2) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (3) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (4) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (5) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (6) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (7) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (8) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (9) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (10) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (11) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (12) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (13) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (14) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (15) fakir-ritm-motivasyon-atolyesi (16)

YouTube video