ben bilmemHer Takımın Söyleyebileceği Bir Blues mutlaka vardır!

Blues, bir arınma biçimi olarak kabul edilir. İçli, karanlık bir sesle başlayan ve aydınlıkla, coşkuyla biten bir sesle söylenir Blues, kendi tarihi içerisinde. İşte size, toplantınızdaki tüm katılımcıların oluşturduğu dev Blues orkestramızla enerji veren bir takım deneyimi!

YouTube video

Armonikalarla yapılacak jam session’la birlikte yaşanacak keyifli anlar, etkinliğinizi unutulmaz kılar. Müziğin en temel iki unsuru olan ritm ve melodi çalışmaları, iş dünyası ve takım çalışmasıyla özdeşleştirilerek yapılır.

Temel aksesuarlar kullanılarak artırılan Blues grubu etkisine sahneden gitar ve saksafon eşlik eder. Tüm takımın da vokal ve armonikalarıyla gruba dâhil olmasıyla inanılmaz bir enerji ve takım sinerjisi ortaya çıkar.

Katılımcı: 20-2000
Zaman: 30-45 dakika
Kazanımlar: Takım Çalışması, Özgüven, İletişim, Buz kırıcı, Yüksek Enerji

 

Referans İşler

Bosch Güvenlik Sistemleri

bosch-blues

Bosch Güvenlik Sistemleri çalışanlarına M3 Works tarafından düzenlenen The Blues Company Atölyesi’nde katılımcılarla birlikte yapılan takım çalışması ve motivasyon atölyesi başarıyla tamamlandı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/bosch-guvenlik-sistemleri-the-blues-company/

Aksigorta

aksigorta-blues

“Aksigorta” çalışanlarına M3 Works tarafından düzenlenen  The Blues Company Atölyesi’nde katılımcılarla birlikte yapılan takım çalışması ve motivasyon atölyesi başarıyla tamamlandı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/aksigorta-the-blues-company/