salIssız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız kişiler şirketteki çalışma arkadaşlarınız olsun!

Sınırlı zamanda, sınırlı kaynak kullanarak kendi yüzer aracınızı yapmanız gerekiyor. Başlangıçta verdiğimiz eğitimin ardından en güvenli ve hızlı salı yapmak göreviniz. Takımınızla birlikte oluşturacağınız sal dayanıklılık testinden ve estetik değerlendirmeden geçtikten sonra suya bırakılıyor. Karadaki görsel kaygıların yerini hız ve güvenliğin aldığı çekişmeli bir yarış şimdi sizleri bekliyor.

Dilerseniz Mancınık Atölyesi’yle birleştirerek bu korsan gemilerinin sudaki savaşlarına tanıklık edebilirsiniz.

Katılımcı: 5-15 kişilik takımlar halinde 10 takıma kadar
Zaman: 90-180 dakika
Kazanımlar: İletişim becerilerini arttırmak, Ekip ruhunu geliştirmek,
Yaratıcılık, Eğlence

Referans İşler

İncir

İncir ekibi ile birlikte Sal Yarışları aktivitesini gerçekleştirdik. Antalya’da gerçekleşen Sal Yarışları aktivitesinde İncir ekibi gönüllerince eğlendi. 5 takımdan oluşan İncir ekibi bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/incir-sal-yarislari/

Novo Nordisk

Novo Nordisk

M3 Works olarak Novo Nordisk ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Korsan Savaşları atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Bir kez daha takım çalışmasının önemini kavrayan Novo Nordisk ekibi, renkli ve eğlenceli atölyesiyle M3 Works ile beraber imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/novo-nordisk-korsan-savaslari/

YouTube video

İncir

4 Haziran 2016 Cumartesi günü İncir ekibi ile birlikte Sal Yarışları aktivitesini gerçekleştirdik. Antalya’da gerçekleşen Sal Yarışları aktivitesinde İncir ekibi gönüllerince eğlendi. 5 takımdan oluşan İncir ekibi bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu. Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmeiş olan İncir ekibi ortaya çıkacak olan sonucu hiçbir şekilde bilmiyordu. Kendi sallarını yapıp ardında o sallarla yarışacak olan İncir ekibi oldukça heyecanlıydı.

YouTube video

 

Etkinlik Türü
Outdoor
Süre
90dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Eğlence
İletişim
Takım çalışması
Yaratıcılık