rio-asmadavullarBrezilya Samba Rio Karnavalı

Rio Karnavalı, samba ritmleri ve enstrümanları kullanılarak, katılımcıların dev bir perküsyon grubuna, ortamın da Rio Karnavalına dönüşmesi sağlar. Çok gürültülü ve eğlencelidir!

Profesyonel perküsyoncular tarafından gruplara ayrılan takımlarla önce basit samba ritmleri çalışılır. Takım çalışması için en mükemmel örneklerden olan Rio Karnavalı’nın nasıl her katılımcıyla durdurulamaz bir güç haline geldiğini göreceksiniz.

Asma Davullar

Ramazan aylarında şen manileriyle bizleri uyandıran davulcuların kullandığı asma davullar, şimdi takım olmamıza yardım ediyor! Ekip liderinin önderliğinde çalan davul orkestramız en güçlü ritimleri, heybetli bir gösteriyle taçlandırıyor.

Asma Davullar, şirket etkinliklerinde ekibe bir bütünlük hissi ve görünümü kazandırmak için hızlı, canlandırıcı bir yoldur.

Tarih boyunca dünyanın her köşesinde davullar, iletişimin en önemli aygıtı olmuş ve tören, savaş, kutlama gibi toplumsal hareketliliklerde insanları bir araya getirmek için kullanılmıştır. Öte yandan davulun etrafına yaydığı ritmin bireyleri tek tek, nasıl rahatlattığı, motive ettiği ve gençleştirdiği kanıtlanmıştır. Bu atölyemizde bu bilinci taşıyan eğitmenlerimiz, katılımcıların temel çalma kurallarını tanıyıp, sözsüz iletişim tekniklerini kullanarak ritm dillerine ulaşmasına katkıda bulunuyor.

Katılımcı: 20-200
Zaman: 60-120 dakika
Kazanımlar: Takım Çalışması ve işbirliği, İletişim, Motivasyon, Buz Kırıcı, Konsantrasyon, Yüksek enerji

YouTube video

Referans İşler

Kordsa Global

kordsa global

Dünyanın dört bir yanından Kordsa Global Leadership Meeting’e katılan 30 üst düzey yöneticiyi ağırlayan Jozi Levi liderliğindeki M3 Works moderatörleri, üç saatlik yoğun bir ritm workshop gerçekleştirerek ekibe unutamayacakları bir deneyim yaşattılar. Ritz Carlton’ın kıtaları birleştiren Boğaz manzaralı cam salonunda, dünyadaki ritmler M3 Works Workshop’ta buluştu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/kordsa-global-leadership-meeting/

Ümraniye Belediyesi

umraniye belediyesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren M3 Works Carnaval Brezilya Perküsyon Topluluğu, Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimler Bayramı Performans Gecesi” kapsamında sunduğu ritm show’da 50 kişilik dev kadrosuyla sahne aldı. Batucada çalan ekip büyük beğeni topladı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/umraniye-belediyesi-performans-gecesi/


Mars Entertainment

mars entertainment

M3 Works olarak Mars Entertaintment Group ekibi ile gerçekleştirdiğimiz asma davul performans gösterisi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Mars Entertaintment Group ekibi takım çalışması ile kısa bir sürede motive olup seyircilerle birlikte eğlendiler.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/mars-entertainment-asma-davul-performansi/

LÖSEV

losev

Kurulduğu yıldan bugüne kanserle mücadelesinde sayısız başarılara imza atan LÖSEV, dünyada ve tüm Türkiye’de her cephede kanserle savaşmaya devam ediyor. Bu anlamda düzenlenen birçok etkinlikten biri de her yıl geleneksel olarak tüm Türkiye’de hayata geçirilen “Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü”. LÖSEV, Ankara’da Eymir Gölü’nde, İstanbul’da Caddebostan Sahil’de, İzmir’de Ege Üniversitesi Kampüsü’nde, Bursa’da Botanik Park’ta ve diğer illerde düzenlenen etkinliklerle yediden yetmişe birçok gönüllüsüyle bir araya gelerek “Kansere Dur” dedi. Yürüyüşe LÖSEV kardeş okulları, destekçi firma temsilcileri, sivil toplum temsilcileri, üniversite gönüllüleri, basın mensupları ile yüzlerce kişi katıldı. İstanbul Caddebostan Sahil’de gerçekleşen yürüyüşe M3 Works ekibimiz ve asma davullarımız ile katılarak bu anlamlı günde LÖSEV’e destek olduk.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/4-geleneksel-losev-saglikli-yasam-yuruyusu/