width=Eğer birlik olmazsanız “işin içinden” hatta bu odadan bile çıkamazsınız!

Son dönemin gözdesi Odadan Kaçış oyunları artık şirketinizde veya toplantı salonunuzda! Özel ekipmanlarımızla belirleyeceğiniz herhangi bir salona, odaya kurulum yapıyor ve şirketinize özel senaryoyla bir saatte çıkmak üzere takımınızı odaya kilitliyoruz!

Kırmızı bir odada takımınızla mahsur kaldınız. Kapı kilitli ve kimse yardım çağrınızı duymuyor. Cep telefonlarınız çekmiyor.

Odadan çıkmak kolay değil. Tek başınıza çıkmanız ise imkansız!

Ekipçe kafa kafaya vermeli ve herkesin iyi özelliklerini kullanarak ipuçlarını bulmalı ve takımınızı kurtarmalısınız.

Katılımcı: Max 10 kişilik
Zaman: 60 dakika
Kazanımlar: İletişim, Liderlik, Takip, Sıradışı Düşünme, Dinleme, Birlikte Çalışma, Hatalardan Ders Alma

YouTube video

20 Senaryo Alternatifimizle Oyun Kuruyoruz

Artık popüler odadan kaçış oyunlarını oynamak için başkalarının mekanlarına gitmeniz gerekmiyor. M3 Works’ün deneyimli ekibi toplantı salonlarınıza, şirketinize oyunları kurup en etkili tasarımları sizler için yapıyor.

New York Üniversitesi’nde Fiziksel Oyun Tasarımı eğitimi alan Oyun Tasarımcı’mız önderliğinde size özel senaryolar üretmek üzere sabırsızlanıyoruz.

Gün içinde verilen diğer eğitimlerin veya şirket değerlerinin uygulandığı özel tasarım takım çalışması oyunlarımızla toplantılarınız unutulmaz olacak.

Örnek senaryolar

  • Şirketinizin değerli bilgileri tehlikede ve çalışanlarınız dışında bunları geri almada kimseye güvenemezsiniz.
  • Geleceğin Liderleri eğitiminde CEO konuşması sırasında kaçırılır. Polis müdahalesine vakit yok! Lider adaylarının kurtarması gerekiyor.
  • Bir takım olarak birlikte kurtulmaya çalışmazsanız zombiler sizi yiyecek… Bu kadar basit!

Referans İşler

Media Markt

Media Markt ekibi ile birlikte harika bir Red Room Escape aktivitesi gerçekleştirdik. İstanbul’da bir araya geldiğimiz Media Markt ekibi toplantısını gerçekleştiriyordu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/media-markt-3-red-room-escape/

Imperial Tobacco

Sunucumuzun alana gelmesiyle birlikte katılımcılar aktivitenin detaylarını öğrendi. Öncelikle takımlara ayrılan Imperial Tobacco ekibine, ardından takımların birbiriyle tanışma fırsatı bulması için küçük görevler verildi.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/imperial-tobacco-red-room-escape/

Gün + Partners

En önemli kuralın birlikte hareket etmek olduğu Red Room Escape aktivitesinde heyecan bir kez olsun azalmadı. İçeride bir saat kalma hakkı bulunan takımlar bir an önce odadan çıkmak istiyordu. Takım olmayı başarabilen ve koordineli hareket eden takımın ilk olarak odadan çıkacağını fark eden takımlar aynı zamanda birbirini tanıma fırsatı da buldu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/gun-partners-3-red-room-escape/

Etkinlik Türü
Indoor
Süre
5dk. - 60dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Liderlik
Takım çalışması