aninda meditasyonAskeri hayatta işler iş dünyasındaki kadar karmaşık ve zorludur. Düşmanı yani rakibinizi yenebilmek için takımınızda güçlü bir iletişim kurmalı, ortak bir vizyona sahip olmalı, bilgi bakımından donanımlı olmalı, yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olarak tüm hedefleri mutlaka birlikte başarmalısınız.

YouTube video

Şirketin hayati önem taşıyan bilgilerini çalan Vietnamlı çetenin elinden bu bilgileri en önce kurtaran takım şirketçe ödüllendirilecektir. Dört takıma ayrılan katılımcılarımızın her bir takımı ayrı bir ülkenin ordusunu temsil etmektedir. Helikopterle Vietnam’a indirilen takımların hava kuvvetleri her bir takımın silahlarını alanın farklı yerine önceden paraşütle atmıştır. Ellerindeki haritalarla önce cephanelerini arayacak olan ordular pilotlarıyla iletişimi sürdürerek görevleri birlikte başaracaklar, bu sırada diğer orduların saldırılarına karşı hep tetikte olacaklardır. Pilotlar hava desteğiyle takımlarını hedeflere yönlendirecek, takımlar ellerindeki pusula yardımıyla pilotlardan gelen yönergeleri uygulayarak hedefleri tek tek bulup görevleri tamamlayacaklar.

Referans İşler

İnteltek

inteltek

M3 Works olarak İnteltek ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Operasyon Vietnam Paintball Atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. İnteltek çalışanları paintball sahası’nda gizlenen görevleri çözüp paintball oynayarak keyifli vakit geçirdi.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/inteltek-operasyon-vietnam-paintball/

Süre
15dk. - 60dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
Kazanımlar
Eğlence
Takım çalışması
Yüksek Enerji