ofiste masajBölgesel ve pratik masaj hizmetimizle ister masörlerimiz, ister masaj koltuklarımız, isterseniz masaj araçlarımız kullanılmaktadır. Gün boyunca uzun toplantılar sebebiyle oldukça yorulan bireylere kahve aralarında rahatlama imkanı sağlar. Ayrıca, fuarlarda ve fuar stantlarında, pikniklerinizde ve il dışı organizasyonlarınızda size kullanım olanağı sağlar.

Ofiste Masaj 2000’li yıllarda ortaya çıkmış çalışan kişilerin uzun saatler boyunca çalışmasından kaynaklı yorgunluklarını atmalarını sağlayan bir hizmettir. 15 dakikalık kısa periyotlar halinde uygulanan masaj çalışanların gün içindeki yorgunluklarını atmalarını sağlar.

Ofiste Masaj, mevcut çalışma koşullarını iyileştirmek, çalışanların performansını arttırarak kurumsal verimliliği ve buna bağlı finansal karlılığı arttırmak için kabul edilmiş en uygun ve sağlıklı yöntemdir. Özellikle son yıllarda yayımlanmış bilimsel araştırmalar da ortaya çıkan sonuçlar şu şekildedir: Çalışma alanında yaşanan stres yalnızca dikkati ve motivasyonu olumsuz etkilemekle kalmayıp uzun vadede kalp hastalıklarına neden olmaktadır.

İş hayatına yönelik bir hizmet olması nedeniyle minimum zaman ve alanda maksimum fayda sağlamayı hedefleyen Ofiste Masaj özellikle;

  • Mesai saatleri içinde ve kısa sürelidir.
  • Seans süresince el, kol, baş ve boyun dışında ciltte herhangi başka bir alanla temas kurulmaz.
  • Tüm ekipmanlar taşınabilir ve kurulumu oldukça basittir.
  • Kısa sürelidir.

Oldukça çeşitli kullanım alanına sahip olan Ofiste Masaj toplantı aralarında da gerçekleştirilebilir. Gün boyunca uzun toplantılar sebebiyle oldukça yorulan bireylere kahve aralarında rahatlama imkanı sağlar. Ayrıca, fuarlarda ve fuar stantlarında, pikniklerinizde ve il dışı organizasyonlarınızda size kullanım olanağı sağlar.

Etkinlik Türü
Aktiviteler
Süre
5dk. - 15dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
Kazanımlar
Motivasyon
Stres Yönetimi