logomagnetTümevarımın gücü!

Takımlara ayrılan katılımcılar aslında önce birey olarak birer resim yaparlar. Ardından diğer takım üyelerinin resimleriyle
birleşir. Finalde ise tüm takımlar resimlerini birleştirerek Büyük Resme ulaşır.

Logo Magnet, bir kuruluşun ne zaman ve nasıl kişilerle çalıştıklarını, iletişimin önemini vurgulayan bir deneyimdir.

Logo Magnet için bir kaç kişiden oluşan takımlar belirlenir. Takımlar fırçaları, boyaları ve tuvalleri ile nasıl çalışmaları konusunda birbirlerinden destek alırlar. Katılımcılar rekabet etmek yerine, iş birliği içinde olmanın başarının bir sırrı olduğunu fark ederler.

Logo Magnet’te mükemmel bir sonuç sağlamak için tüm takımlar uyum içinde çalışmak zorundalardır. Logo Tablosu için büyük ölçekli ünlü bir sanat eseri ya da şirketin konferans teması, ürünleri, hedefleri ilham olabilir.

Dilerseniz önceden puzzle şeklinde basılıp davetiye olarak konuklara dağıtılan magnetler katılımcılar tarafından tek tek
yerleştirilerek büyük resme ulaşılır.

Katılımcı: 20-2000
Zaman: 60-120 dakika
Kazanımlar: Konsantrasyon, Özgüven, Yaratıcılık

Referans İşler

Ergo Holding

ergo-logomagnet-280-150

Ergo Holding çalışanlarına mükemmel bir puzzle Logomagnet yaptırdık! Dev puzzle Logomagnet’e sırayla toplam 480 katılımcı kendilerine önceden verilen puzzle parçasını yapıştırdı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/ergo-holding-logomagnet/

Doğa Koleji

doga-logomagnet-280-150

Katılımcılar, tek tek yerleştirilen puzzle parçalarıyla ortaya çıkacak olan görseli merak içinde beklediler. Görsel bittiğinde ise ortaya çıkan eser ile katılımcılar bol bol fotoğraf çekindi. Takım çalışması yoluyla gerçekleştirilen aktivitede katılımcılar keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirerek unutulmaz bir gün yaşadılar.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/doga-koleji-logomagnet/

Daikin

daikin-logomagnet-280-150

M3 Works olarak Daikin çalışanları için gerçekleştirdiğimiz 300 katılımcının yer aldığı Logomagnet ile takım çalışmasının önemini bir kez daha vurguladılar ve iletişimin bu destansı boyuttaki şahesere takviyesi görüldü. Katılımcılar 300 kişilik takım halinde Logomagnet Atölyesini tamamlamışlardır.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/daikin-logomagnet/

Etkinlik Türü
Indoor
Süre
60dk. - 120dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Konsantrasyon
Özgüven
Yaratıcılık