droneİnsansız hava araçları olarak hayatımıza giren dronelar artık hem fuaye aktivitesi hem de bir takım oyunu. Eğitmenlerden nasıl kullanacağınızı öğrendikten sonra zorlu parkurlardan geçmek, zamana ve rakiplere karşı yarışmak oldukça keyifli.

YouTube video

Tasarımını tamamen takımınızın yaptığı drone’larla gerçekleştirilen özel yarışların keyfi ise bambaşka!

Katılımcı: 15-200
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: İletişim, Motivasyon, Yüksek Enerji, Konsantrasyon

Referans İşler

VakıfBank

M3 Works olarak Vakıfbank ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Engelli Drone Yarışları Atölyesi keyifli anlara sahne oldu. Katılımcıların büyük ilgi gösterdiği Drone Atölyesinde, Vakıfbank ekibi engelleri aşma konusunda büyük tecrübe kazandılar. Engelleri drone ile başarılı bir şekilde geçerek pisti tamamlayan katılımcılar arasında yarışı ilk bitirene ödülleri de verildi.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/vakifbank-drone-yarislari/

Sanofi

25 kişilik Sanofi ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Drone Yarışları, farklı ve alışık olunmayan bir atölye. Herkesin merak ettiği drone kullanımını gerçekleştirmek için sabırsızlanan katılımcılar, drone eğitmeninin gelmesi ve eğitime başlamasıyla Drone Yarışları etkinliği başlamış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/sanofi-drone-yarislari/

Dell

Eğitim aşaması bittiğinde yarışma kısmına geçen katılımcılar, öğrendiklerini uygulamaya koydular. Kıyasıya bir rekabetin olduğu Drone Yarışları aktivitesi katılımcıların enerjisi ile etkinlik hep en üst seviyede devam etti.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/dell-drone-yarislari/

Etkinlik Türü
Indoor & Outdoor
Süre
120dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Konsantrasyon
Motivasyon
Yüksek Enerji