barınak atölyesiKara kış yaklaşırken sokakta yaşayan dostlarımızın biraz daha rahat bir kış geçirmesi için barınak yapıyoruz. Barınak Tasarım Atölyesi’nde sokakta yaşayan kedi, köpek ve kuşlar için barınak tasarlıyor ve üretiyoruz. Her yaştan bireylerin katılabileceği etkinlikte katılımcılar verilen malzemeler doğrultusunda belirledikleri hayvan için bir barınak tasarlıyor.

Etkinlik sonunda bireyler yapmış oldukları barınakları alıp, ihtiyaç sahibi ve yakında bulanan hayvan barınaklarına iletir.

Katılımcı: 10-200
Zaman: 120-180 dakika
Kazanımlar: İletişim, Motivasyon, Yüksek Enerji, Yaratıcılık

YouTube video

Ağaç Dikme

İlgili vakıflardan uygunluk alınan yerde veya fabrika bahçenizde en uygun fidanlar seçilip ekipmanlar hazırlanarak ağaçlarımızı dikiyoruz. Tüm tedarik, ekipman ve eğitimin tarafımızca verildiği bu aktivitede size doğaya katkı sağlamanın tadını çıkarmak kalıyor.

Okul Sırası Yapımı

İhtiyaç sahibi okullarımızı tespit edip masa, sıra ve sandalye yapıyoruz. Takımlara ayrılıp görev dağılımı yaparken en sağlam ve uzun ömürlü ürünleri çocuklarımızın geleceği için imal ediyoruz.

Referans İşler

AXA Sigorta

M3 Works olarak AXA Sigorta ekibi için gerçekleştirdiğimiz Barınak Atölyesi etkinliğinde oldukça keyifli anlar yaşandı. Katılımcıların hiçbir şeyden habersi aktivite alanına geldiklerinde küçük dostları için yapacakları barınakları görünce oldukça mutlu oldular. Takımlar halinde barınakları yapan AXA Sigorta ekibi güzel bir sosyal sorumluluk projesine de imza atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/axa-sigorta-barinak-atolyesi/

Siemens

Siemens ekibiyle sevimli köpek dostlarımız için birbirinden farklı ve sağlam barınakların yapıldığı Barınak Atölyesi gerçekleştirdik. Etiler’de gerçekleştirilen aktivide katılımcılar kendilerine verilen malzemelerle takım çalışması ve işbirliği içinde barınakları inşaa ettiler.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/siemens-barinak-atolyesi/

Shell

Hazırladıkları barınakları süsleyen ekipler muhteşem aktiveyi tamamlamış oldu. Barınaklar daha sonra ihtiyaç sahibi hayvan barınaklarına teslim edildi.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/shell-barinak-atolyesi/

Etkinlik Türü
Sosyal Sorumluluk
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
Kazanımlar
Sosyal sorumluluk
Takım çalışması