M3 Works olarak Ericsson ekibi için gerçekleştirdiğimiz Define Avı aktivitesi oldukça keyifli anlara sahne oldu. Katılımcıların çok eğlendiği etkinlikte takımlar birinci olmak için kıyasıya yarıştı. Define Avı’nda gittikleri her noktada heyecan daha da artıyordu. Günün birinci olacak takım final noktasına gelmesi ile belli oluyordu.

Eylül 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz Define Avı etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi hep üst eviyede devam etti. Katılımcıların etkinliği yapacakları alana gelmesi ile M3 Works moderatörünün katılımcıları takımlara ayırarak Define Avı etkinliğini anlatmasıyla Define Avı aktivitesi başlamış oldu. Takımların başında bulunan asistan arkadaşlarımızın yardımları ile sırasıyla noktalara giden takımlar kendilerine verilen harita ve pusulalar sayesinde noktalarda buldukları soru ve görevleri yapmaya başladılar. Define Avı aktivitesinin bir birinci olacağını bilen katılımcılar hızlı hareket etmeye çalışsalar da sonrasında önemli olanın hız değil soru ve görevlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılmasının önemini fark ettiler. Takım halinde ilerleyen katılımcılar her noktada takım halinde görevleri ve soruları cevaplayarak hazine sandığına ulaşmaya çalışıyorlardı. Noktalar azaldıkça heyecanın arttığı Define Avı aktivitesinde artık takımlar finale çok yakındı. Noktaları bitiren takımlar buluşma noktasına gelerek diğer takımları beklemeye başladılar. Tüm takımların alana gelmesi ile M3 Works ekibi toplanarak günün birincisini belirlediler. Birinci olan takımın adı anons edilerek hazine sandığı konfetiler eşliğinde takdim edildi. Takımların bol bol hatıra fotoğrafı çektirmesi ile Define Avı etkinliği sonlandırıldı. Alandan ayrılırken katılımcıların yüzündeki mutluluk yapılan etkinliğin Ericsson ekibi için ne kadar doğru bir aktivite olduğunu bizlere göstermiş oldu.

M3 Works olarak Ericsson ekibi için gerçekleştirdiğimiz Define Avı etkinliği çalışanlar için takım olmanın, birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha hatırlamalarına neden oldu. Ekibin hem eğlenip hem de birlikte vakit geçirmenin keyfine doyasıya vardı.

Yer: Sultanahmet

Tarih: 30 Eylül 2019