5 Mart 2016 Cumartesi günü M3 Works ekibi olarak Ereteam ekibi ile birlikte Ritm Motivsyon Atölyesi’ni gerçekleştirdik. 70 kişiden oluşan Ereteam ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi için oldukça heyecanlıydı. Bir an önce aktiviteye başlamak isteyen katılımcılar hazırlıkların tamamlanmasını bekliyordu.

Eğitmenimizin alana gelmesiyle birlikte Ritm Motivasyon Atölyesi başladı. İlk olarak kısa bir gösteri sergileyen eğitmenimiz ardından etkinliğe başladı. Katılımcıları üç farklı gruba ayıran eğitmenimiz ardından her takımın kendi içinde antreman yapmaya başlamasını sağladı. Ellerinde bulunan enstrümanları tanıyan aynı zaman da egzersiz yapan katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu.

Farklı enstrümanlar çalarak tek bir ses çıkaracak olan katılımcılar çalışmalarına hız kesmeden devam ediyordu. İlk anlarda oldukça uyumsuz olan katılımcılar motivasyonlarını hiç kaybetmeden çalışmaya devam etti. Ne kadar çok çalışıp tekrar yaparlarsa o kadar güzel bir şey ortaya çıkaracak olan katılımcılar düzenli aralıklarla tekrarlar yapıyordu.

Enstrümanları tanıyıp çalmaya devam eden katılımcılar birlikte hareket etmenin önemini ve takım olmayı yeniden öğrendi. En önemli kurallardan birinin takım çalışması olduğu Ritm Motivasyon Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Takım halinde hareket ederek sonuca ulaşmaya çalışan katılımcıların motivasyonları da giderek yükseldi. Böylece birçok yeni bilgi öğrenen katılımcılar için oldukça öğretici bir aktivite devam ediyordu. Böylece hem öğretici hem de eğlenceli bir aktivite devam ediyordu.

Gün sonuna yaklaştıkça heyecan artıyordu. Gün boyunca çalıştıkları her şeyi çalacak olan katılımcılar oldukça heyecanlı görünüyordu. Birlikte hareket etmeyi öğrenen Ereteam ekibi büyük kayıt için hazırdı. Öncelikle bir deneme kaydı alan katılımcılar ardından esas kayda geçti. Eğitmenimizin direktifleriyle birlikte büyük kayıt başladı. Müthiş bir performans sergileyen katılımcılar eğitmenimizi bile şaşırttı. Ortaya çok iyi bir kayıt çıkmıştı. Bütün gün emek verdiklerinin karşılığını alan katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu. Hem şirket kültürü ile ilgili birçok yeni bilgi öğrenen katılımcılar bunun yanı sıra oldukça fazla eğlenmişti. Unutulmaz anlar yaşayan katılımcılar bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Çekilen fotoğrafları sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmaya başlayan katılımcılar unutulmaz anları somutlaştırdı.

Yer: Radisson Blu / Ataşehir
Tarih: 05/03/2016

Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi Ereteam Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video