M3 Works olarak Edenred ekibi ile gerçekleştirilenYetenek Şirketisiniz aktivitesitakım olarak birlikteliğin ve takım ruhunun üst düzeylerde sağlandığı bir etkinlik olarak yapıldı. Etkinlikte yer alan Edenred ekibi Yetenek Şirketisiniz aktivitesinde firma ekip ruhunu geliştirmekle birlikte firma içi enerjiyi de üst düzey seviyelere çıkararak keyifli zaman geçirdiler. Yetenek Şirketsiniz Atölyesi ekip çalışmasını çok eğlenceli ve başarılı bir etkinlik olarak gerçekleştirirken, katılımcılar arasındaki iletişim gücünü keyifli bir şekilde güçlendirmiş oldu.

18 Kasım 2017 Cumartesi günü Edenred ekibi ile birlikte CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da düzenlediğimiz Yetenek Şirketsiniz etkinliği 140 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Yetenek Şirketsiniz Atölyesinin gerçekleşmesi ile Edenred ekibini bir araya getirip interaktif olarak gerçekleşen ritm atölyesi ve dans atölyesinin birleşmesiyle oluşan etkinlikte takım ruhunu ortaya çıkarttıktan sonra eğlenceli bir vakit geçirmeleri sağladık.

Yetenek Şirketsiniz etkinliği içerisinde 140 kişilik Edenred ekibi 7 gruba bölündükten sonra her grupta yarısı ritm aktivitesi yarısı dans atölyesi eğitimi aldıktan sonra gece sonunda yarışmak için sahne de yer aldılar. Etkinlikte yer alan Edenred ekibi M3 Works moderatörleri eşliğinde ayrı ayrı gruplara bölündüler. Oluşturulan bu gruplarda bulunan katılımcılara birbirinden farklı ritm aletleri, yarışmaya katılacakları konsept dans kıyafetleri dağıtıldı. Bütün ekibe M3 Works moderatörler eşliğinde her grubun kendi konseptine uygun ritmleri çalması sağlandı, ritme uygun dans eğitimleri almaları sağlandı ve hep birlikte takım çalışmasını ve takım ruhunu arttırıcı çok keyifli bir performans sergilendi.

Edenred ekibi ile ritm aletlerinin ve kostümlerinin dağıtılmasından sonar farklı odalara dağılmış grupların eğlenceli bir ısınma zamanının ardından etkinlikte yer alan takım üyeleri seçtikleri enstrümanlarla müzikal olarak gruplar oluşturarak bu çalışma sonunda takım olarak hep birlikte çaldıkları enstrümanlardan çok daha büyük bir ses elde ettiler. Ritm Motivasyon Atölyesi ve Dans atölyesinin birleşmesiyle oluşan Yetenek Şirketsiniz aktivitesinde takım çalışması ve motivasyonun en keyifli, en yoğun geçtiği etkinlikte yer alan katılımcılar; takım ruhu ve motivasyonun önemini kavrayıp hem eğlenerek hemde birbirleri ile uyumu en üst seviyede tamamlayarak eğlenceli vakit geçirdiler.

Yer: CVK Park Bosphorus Hotel / İstanbul
Tarih: 18/11/2017

YouTube video

Edenred Yetenek Şirketsiniz Edenred Yetenek Şirketsiniz Edenred Yetenek Şirketsiniz Edenred Yetenek Şirketsiniz