YouTube video

11 Ekim 2016 Salı Ebebek ekibi ile birlikte Logo Tablosu aktivitesini gerçekleştirdik. 250 kişiden oluşan ve 20 takıma ayrılan Ebebek ekibi aktivite için oldukça heyecanlıydı. Green Park Pendik’te gerçekleşen aktivite heyecanlı anlara sahne oldu.

M3 asistanları sabahın erken saatlerinde Logo Tablosu’nun yapılacağı alana giderek hazırlıklarına başladı. Hazırlıklarına devam ederken Ebebek ekibi de alandaydı. Bir an önce Logo Tablosu’nun başlamasını bekleyen katılımcılar oldukça heyecanlı görünüyordu.

Aktivitenin başlamasıyla birlikte katılımcılar ilk olarak takımlara ayrıldı. Takımlara ayrılan katılımcılar hızla aktiviteye devam ettiler. İlk olarak şablon halinde olan çizimleri tuale aktaran katılımcılar takım çalışmasının önemini fark etti. Düzgün bir eser ortaya çıkarabilmek için takım halinde koordineli ve iletişim halinde hareket etmeleri gerektiğini fark eden katılımcılar için Logo Tablosu aktivitesi aynı zaman da öğretici de bir aktiviteydi.

Çizimleri tamamlayan takımlar boyama aşamasına geçmeden önce diğer takımlarla tuallerini eşleştirmeliydi. Takımlar tuallerini bitirdiklerinde tüm tualler birleşerek tabloyu oluşturacaktı. Bu sebeple çizimlerini bitiren takımlar diğer takımlarla iletişim halinde kalarak eşleştirme yapmaya başladı. Takım içi iletişimle birlikte takımlar arasında da güçlü bir iletişim olmalıydı. Bütün olarak hareket ederek sonuca ulaşacak olan Ebebek ekibi oldukça koordineli hareket ediyordu. Takım çalışmasının ve koordineli hareket etmenin en üst düzeye çıktığı Logo Tablosu’nda heyecan bir kez olsun azalmadı.

Boyama aşamasına geçen takımlar işin asıl eğlence şimdi başlamıştı. Tualin yanı sıra eldivenlerini ve önlüklerini de boyayan takımlar oldukça fazla eğleniyordu. Boyama işlemini de yavaş yavaş tamamlamaya başlayan katılımcılar da heyecan da en üst düzeye çıkmaya başladı.

M3 asistanları tualleri teker teker sıralamaya başladı. Heyecanın doruk noktaya ulaştığı Logo Tablosu’nda geri sayımla birlikte tablo açıldı. Ortaya çıkan eser muhteşemdi. Ebebek ekibi bunu birlikte başarmıştı. Takım olmayı ve takım olmanın önemini iyice pekiştiren katılımcılar hiç unutamayacakları anılar yaşadı. Bol bol fotoğraf çektiren Ebebek ekibi ortaya çıkan tabloyu tüm sosyal medya hesaplarında paylaşmaya başladı.

Yer: Green Park Hotel / Pendik
Tarih: 11/10/2016

Ebebek Logo Tablosu Ebebek Logo Tablosu Ebebek Logo Tablosu Ebebek Logo Tablosu Ebebek Logo Tablosu Ebebek Logo Tablosu Ebebek Logo Tablosu Ebebek Logo Tablosu Ebebek Logo Tablosu Ebebek Logo Tablosu Ebebek Logo Tablosu Ebebek Logo Tablosu