M3 Works olarak ekibi olarak Eaton ekibi ile yapmış olduğumuz Define Avı etkinliği yine birçok farklılık yarattı. Etkinlik boyunca ekiplerintakım olma ve birlikte hareket etme duygularını fark etmesi ise gözlerden kaçmadı.

11 Eylül 2015 Cuma günü Büyükada’da 24 kişilik Eatonekibi ile yapmış olduğumuz Define Avı etkinliği renkli ve bir o kadar da eğlenceli anlara sahne oldu. M3 Works ekibinin katılımcılara oyunu anlatmasıyla etkinlik başlamış oldu. Daha sonra 3 gruba ayrılan katılımcılar Define Avı etkinliğine yüksek bir enerji ile başladılar. Ellerindeki haritaya göre ilk noktaya en kısa nasıl gideceklerini hesaplayan ekipler yola koyuldu. Her vardıkları noktada onları zorlu sorular bekliyordu. Bütün soruların takım halinde cevaplanması gerektiğini kısa süre içinde fark eden ekipler birlikte hareket etmeye önem verdi. Bir kişi bile eksik olsa bir sonraki noktaya geçemeyeceklerini anlayan katılımcılar motivasyonlarını eşitlenmeye odaklandı.

Takımların başlarında duran M3 Works asistanları ise katılımcıları bir arada tutmak, onlara yardımcı olup katılımcıların işlerini biraz daha rahatlatmıştı. Define Avı boyunca enerjisini hiç düşürmeyen ve tamamlanan her bir etap sonrasında takım içi birlik ve beraberliklerini arttıran ekipler böylelikle takım çalışması ruhunun önemini bir kez daha hissetti. Büyükada’dakietkinlik boyunca ekipler adada bulunan ibadethane ve evleri gördükçe tarihi güzellikler karşısında kendilerinden geçti. Birlikte hareket ederek Define Avı’ndaki bütün soruları doğru cevaplamaya çalışan ekiplere Define Avı boyunca hem motivasyon takviyesi yapılırken hem de birlik olmanın önemi takım içinde görev dağılımının önemli vurgusu yapıldı. Define Avı’nda ekipler hem turist hem yarışmacı edasıyla yarıştılar. Define Avı’nda bir yandan bol bol fotoğraf çekip sohbet eden ekip diğer taraftan sorulara doğru yanıtları vermek için ellerinden gelen her şeyi yaptı.

M3 Works olarak Eaton ile Büyükada’dayaptığımız Define Avı etkinliği katılımcılar tarafından başarı ile bitirildi. Takım olmayı ve birlikte hareket etmenin öneminin farkına varan ekip üyeleri verilmesi gereken mesajı tam olarak anladıklarını fark ettiler.

Yer: Büyükada
Tarih: 10/09/2015

Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı Eaton Define Avı