M3 Works olarak Digi ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Define Avı etkinliğinde katılımcılar oldukça keyifli anlar yaşandı. Taksim’de başlayan aktivite ile takımlar tam bir ekip çalışması ile etkinliği başarılı bir şekilde tamamladılar.

23 Eylül 2019 Perşembe günü Digi ekibi ile birlikte düzenlediğimiz Define Avı etkinliği keyifli anlara sahne oldu. Takımlar ayrılan Digi ekibi ile Taksim Meydan’da buluştuk, ekip bir an önce etkinliğe başlamak istiyordu. M3 Works asistanlarının katılımcılara oyunu anlatıp Digi ekibini için etkinlik başlamış oldu. Hızla meydandan yola çıkıp ilk noktayı aramaya başlayan katılımcılarda heyecan üst seviyedeydi. Takımlara teslim edilen harita ve pusula ile gidilecek noktayı bulan katılımcılar aktiviteye başladı. Her gittikleri noktada onları çeşitli sorular, görevler ve talimatlar bekliyordu. Bu görevlerin takım halinde yapılacak olması takımları birlikte hareket etmeye ve takım içi iletişimi iyi kurmaya yönlendirdi. Digi ekibi hem bir gezi yapmaya hem de eğlenceli bir aktivite geçirmeye başladı. İstiklalde görevlerini başarılı bir şekilde tamamlayan takımlar sona doğru yaklaştılar. Takım olmanın değerini anlatan Define Avı aktivitesi katılımcılara mesajını doğru iletti. Noktaları teker teker bulan ve görevleri tamamlayan katılımcılar finale giden yolda takım halinde hızlı hareket etmeye çalışıyorlardı. Sona yaklaştıkça takımlarda heyecan yükseldi. Hangi takımın birinci olacağı heyecan konusuydu. Önemli olanın hız olmadığı aktivitede asıl amaç görevleri, soruları ve talimatları tam yerine getirmekti. Aktivitenin tamamlanması ile birlikte heyecan doruk noktaya ulaştı. Birinci olan takımı sürpriz bir ödül bekliyordu. Birinci olan takımın belirlenmesiyle birlikte ödül töreni düzenlenerek bütün katılımcılara ödülleri verildi.

M3 Works olarak Digi ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Define Avı etkinliğinde takımlar birlikte hareket etme olgusunu ve takım olma bilincinin önemini bir kez daha anlamış oldu.

Yer: İstanbul

Tarih: 23 Eylül 2019