Deniz Bank ekibi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Parfüm Atölyesi etkinliğinde katılımcılar kokunun sihirli dünyasına keyifli bir yolcuk yaptılar. Ekibin oldukça keyif aldığı etkinlikte katılımcılar hem kendi parfümlerini ürettiler hem de takım halinde yardımlaşmanın önemini bir kez daha hatırladılar.

04 Mart 2019 tarihinde, Deniz Bank ekibi için gerçekleştirdiğimiz Parfüm Atölyesi etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi hep üst seviyedeydi. M3 Works ekibi katılımcılar toplantıdayken Parfüm Atölyesi için alanı hazırlamıştı. Toplantıdan çıkan Deniz Bank ekibi etkinlik için alana geldiklerinde ilk etapta şaşkınlıkları yüzlerinden anlaşılıyordu. Takımlara ayrılarak masaların başına geçen katılımcılar alanında uzman parfüm eğitmenimizin katılımcıları karşılaması ile Parfüm Atölyesi etkinliği başlamış oldu. İlk önce parfüm ile ilgili kısa bilgiler veren eğitmenimiz nasıl yapıldığını ve neler kullanıldığını anlatarak parfüm yapım aşamalarını anlattı. Katılımcılarla birlikte enteraktif bir şekilde ilerleyen atölyede eğitmenimiz neler yapmaları gerektiğini söyleyerek katılımcılar arasında yardım etmek için dolaşmaya başladı. Daha hılı bir şekilde ne yapılması gerektiğini anlayan katılımcılar diğer arkadaşlarına yardıma giderek istedikleri kokuda parfümlerini hazırladılar. Kişi başı olarak 2 adet parfüm tasarlayan katılımcılar eşlerini ya da çocuklarını da unutmadılar. Katılımcıların çeşitli kokular ve renklerde tasarladıkları parfümler son işlemlerden sonra hediye paketlerine konularak etkinlik alanından ayrıldılar.

M3 Works olarak Deniz Bank ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Parfüm Atölyesi etkinliği katılımcılar tarafından büyük ilgi ördü. Kendilerine has kokularda parfümler üreten ekipler birlikte yardımlaşarak etkinliği tamamladılar. Kendi ellerinden çıkan kokuların pozitif duygular doğurması etkinliğin en güzel yönü oldu.

Yer: İstanbul
Tarih: 04/03/2019

Deniz Bank Parfüm Atölyesi Deniz Bank Parfüm Atölyesi Deniz Bank Parfüm Atölyesi Deniz Bank Parfüm Atölyesi