YouTube video

M3 Works olarak Dell ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Puro Atölyesi çok bilgi dolu ve bir o kadar da eğlenceli anlara sahne oldu. Biraz daha özel bir atölye olan Puro Atölyesi Dell ekibi için özel olarak seçilen purolardan hazırlandı. Etkinlik sonunda katılımcılar puro konusunda daha bilgili bir şekilde alandan ayrıldılar.

6 Nisan 2018 Cuma günü Bodrum Mandarin Hotel’de, 25 kişilik Dell ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Puro Atölyesi renkli anlara ev sahipliği yaptı. Katılımcıların aktivite alanına gelmesiyle nasıl bir aktivite olacağına dair fikir yürütmeye çalışan katılımcılar puro eğitmeninin gelmesiyle etkinlik başlamış oldu. Eğitmenin sırasıyla Dell ekibi için getirilmiş puroları anlatmasıyla başlayan Puro Atölyesi daha sonrasında puronun özellikler, nasıl saklanacağı gibi detayları anlatarak devam etti. Etkinlikte katılımcılar ile uygulamalı olarak giden eğitmenimiz sırasıyla katılımcılara puroları deneterek öğrendikleri detaylar konusunda fikirlerini sorarak kısa bir bilgi alışverişi yapıldı. Katılımcıların büyük keyif aldığı atölyede yüzen gülen bir şekilde alandan ayrıldılar.

M3 Works olarak Dell ekibi için gerçekleştirdiğimiz Puro Atölyesi başarılı bir şekilde son buldu. Atölyede katılımcılar hem birbirinden farklı purolar denedi hem de purolar hakkında bilinmeyen ya da yanlış bilinen bir çok konuyu netleştirdi.

Yer: Mandarin Hotel / Bodrum
Tarih: 06/04/2018

Dell Puro Atölyesi Dell Puro Atölyesi Dell Puro Atölyesi Dell Puro Atölyesi