21 Eylül 2019 Cumartesi günü Crif ekibi ile birlikte M3 Works ekibi olarak Define Avı aktivitesini gerçekleştirdik.  Village Park’ta gerçekleştirdiğimiz etkinlikte Crif ekibinden 6 takımlık bir katılımın olduğu Define Avı aktivitesinde Crif ekibi birbirinden keyifli anlar yaşadılar.

Takımların başında olan asistanlar tarafından detaylı bilgi alan Crif ekibi hızla Define Avı aktivitesini başladılar. Her gittikleri noktalar da onları bekleyen soru ve görevlerle takım içi iletişimin öneminin farkına varan Crif ekibi birbirinden keyifli dakikalar geçiriyordu. Takım çalışmasının ve takım içi iletişimin üst düzeyde olduğu Define Avı aktivitesinde katılımcılar iş yaşamında adını sıkça duydukları kavramları yeniden keşfetti. Takım halinde karar almanın, koordineli hareket etmenin ve takım içi iletişimin öneminin bir kez daha farkına vardılar. Diğer takımlarla rekabet ederken bile yardımlaşmayı ihmal etmeyen Crif ekibi bütün olmanın ne demek olduğunu yeniden fark etti. Define Avı’nda hızın hiçbir önemi yoktu. Etabı ilk bitirenin daima kazanmadığı Define Avı’nda asıl amaç gidilen her noktada bulunan soruları doğru cevaplamak ve verilen görevleri eksiksiz yerine getirmekti. Böylece farklı bir biçimde yarıştıklarını fark eden katılımcılar koşmayı bıraktı. Yavaş yavaş final noktasına gelen katılımcılarda heyecan doruk noktaya ulaşmıştı. Kazanan takımın hangisi olduğu merak konusuydu. Birlikte hareket ederek sonuca ulaşan ve en çok doğru yanıtı veren takım kazanan takım oldu. Madalyasını ve sürpriz hediyeleri de kazanan takımdı. Tüm ekibin doyasıya eğlendiği Define Avı’nda aslında kazanan tüm takımlardı. Takım olmanın ve koordineli hareket etmenin önemini iyice pekiştiren katılımcılar unutulmaz dakikalar geçirdi.

Crif ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Define Avı etkinliği katılımcılar tarafından oldukça beğenilen bir aktivite oldu. Crif ekibinin enerjisi hep en üst seviyede devam etti. Takımların kıyasıya mücadele ettiği etkinlikte takım olmanın önemini kavrayan takımlar diğer takımlara oranla daha hızlı hareket ederek etkinliği üst sırada tamamlamış oldular.

Yer: Village Park

Tarih: 21 Eylül 2019