12 Eylül 2015 Cumartesi günü M3 Works ekibi olarak CottGroup ailesi ile birlikte Biz Cevahir Hotel’de buluştuk. Ritm Motivasyon Atölyesi‘nin yapılacağı alana gelen 36 kişilik Cottgroup ekibi heyecanla etkinliğin gerçekleşmesini beklemeye başladı.

Eğitmenimizin salona girmesiyle birlikte herkes yerini aldı ve M3 Works asistanları tarafından kendilerine verilen ritm aletlerini gelişi güzel çalmaya başladı. Eğitmenimizin yaptığı açılış konuşması salonda kahkahalara neden oldu. Eğitmenimizin verdiği kısa talimatlarla aktiviteye başlayan CottGroup ekibi ilk başta oldukça zorlansa da başarılı bir biçimde ritm aletlerini çalmaya devam etti.

Bir süre sonra herkesin bireysel olarak başarılı bir ses çıkarmasının önemli olmadığını asıl önemli olanın bütünden çıkan ahenk olduğunu fark eden ekip üyeleri takım çalışmasının ve birlikte hareket etmenin önemini kavradı. Önemli olan takım olmayı başarabilmekti. Zaman ilerledikçe etkinlikten daha çok keyif almaya başlayan CottGroup ekibi hem doyasıya eğlendi hem de takım olmanın önemini yeniden kavradı. İşin sırrının oluşan sinerji olduğunu anlayan ekip üyeleri etkinlikten daha çok keyif almaya başladı. Birlikten kuvvet doğar sözü bir kez daha doğrulandı ve birlikte hareket etmeyi yeniden keşfeden CottGroup ekibi çıkan ahenkli seslerle keyiflendi.

Sona yaklaştıkça büyük kayıt zamanı da geliyordu. Katılımcıların heyecanla beklediği o an gelmişti. Eğitmenimizin işaretiyle kayıt başladı ve CottGroup ekibi birlikte hareket ederek mükemmel bir kayıt ortaya çıkardı. Takım olmayı yeniden keşfetmenin yanı sıra fazlaca eğlenen CottGroup ailesi salondan mutlu bir şekilde ayrıldı.

Yer: Biz Cevahir Hotel
Tarih: 12/09/2015

CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi CottGroup Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video