6 Ocak 2016 Çarşamba günü Celgene ekibi ile birlikte Logo Tablosu etkinliğini gerçekleştirdik. 18 kişilik bir ekip olan Celgene, Logo Tablosu için oldukça heyecanlıydı. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikri olmayan katılımcılar için Logo Tablosu aktivitesi çeşitli sürprizlere gebeydi.

M3 Works asistanlarının alanı düzenlemesinin ardından Logo Tablosu aktivitesi başladı. Öncelikle takımlara ayrılan Celgene Ekibi hiç hız kesmeden aktiviteye devam etti. Takım olarak hareket etmenin en önemli kural olduğu Logo Tablosu aktivitesinde heyecan bir an bile azalmadı. Takım olmanın önemini yeniden keşfeden Celgene ekibi hem eğlendi hem de öğrendi. Takımlar arası mücadeleden çok yardımlaşma temelinde hareket eden katılımcılar böylelikle daha hızlı hareket etmeye başladı.

Aynı zamanda sanat değeri taşıyan bir eser ortaya çıkaracak olan Celgene ekibi oldukça iyi bir şekilde Logo Tablosu aktivitesine devam etmekteydi. Sona yaklaştıkça heyecan da artmaya başladı. Takımlar kendilerine verilen parçayı en iyi şekilde yapmaya çalışıyordu fakat ortaya çıkacak olan tablo nasıl gözükecekti?

Son rötuşların yapılmasının ardından sıra tablonun son haline gelmişti. Takımların hepsi oldukça heyecanlıydı. Bütünde ortaya çıkan parçayı geri sayım ile gören ekip sonuçtan memnun kaldı. Takım olarak hareket ettikleri gözlemlenen Celgene ekibi Logo Tablosu aktivitesinin bütün gerekliliklerini yerine getirmişti. Oldukça mutlu oldukları gözlemlenen ekip hiç unutamayacakları anılarla birlikte alandan ayrıldı.

Yer: The Ritz-Carlton Hotel
Tarih: 06/01/2016

Celgene Logo Tablosu Celgene Logo Tablosu Celgene Logo Tablosu Celgene Logo Tablosu Celgene Logo Tablosu Celgene Logo Tablosu Celgene Logo Tablosu Celgene Logo Tablosu Celgene Logo Tablosu Celgene Logo Tablosu Celgene Logo Tablosu Celgene Logo Tablosu

YouTube video