M3 tarafından fikri ve yazılımı geliştirilen onlarca orijinal oyundan biri olan “Casus Nerede?” hem yurt içinde hem de yurt dışındaki birçok katılımcımız tarafından keyifle oynanmaktadır. 10-15 Kişilik küçük gruplarda yapılabildiği gibi geçtiğimiz günlerde müşterimiz olan bir sigorta şirketine 220 kişilik dev bir “Casus Nerede?” şampiyonası düzenledik.

İletişimi güçlendiren, katılımcıların mimiklerinden, ses tonundan gerçek durumunu çıkardığınız bu özel etkinliğimizde bakalım casusun nerede olduğunu en hızlı hangi takım bulacak? Casus oyununu oynamak için internete bağlı bir bilgisayar (Mac veya PC olabilir) ve bir akıllı cep telefonu yeterlidir.

casusnerede

Takımlarınızda iletişiminizin aksamaması için oyunumuz sırasında farklı programları kapatmanız ve stabil bir internet bağlantısına sahip olmanız önerilir. Casus Nerede oyunumuz Zoom, Webex, Teams, Google Meet veya Gotomeeting gibi tüm görüntülü paylaşım platformlarını desteklemekte, farklı dillerde yapılabilmekte ve markanıza göre yazılımımız özelleştirilebilmektedir.

“Casus Nerede” hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.