YouTube video

M3 Works olarak en çok hizmet verdiğimiz ve eğlencenin çok yaşandığı aktivitelerimizden olan Ritmbox Ritim Atölyesi etkinliği Çalık Holding ekibi tarafından beğeni topladı. Etkinliğin başladığı andan itibaren hiç teklemeden giden Çalık Holding ekibi tam bir takım halinde ilerleyerek çok başarılı bir çalışma ortaya çıkardılar.

4 Temmuz 2019 Perşembe günü, İstanbul’da bir otelde gerçekleşen etkinlikte Çalık Holding ekibine yapmış olduğumuz Ritmbox Ritim Atölyesi etkinliği katılımcılara hem keyifli anlar yaşattı hem de tam anlamıyla ekip olmanın önemini bir kez daha hatırlamalarını sağladı. Etkinlikten haberleri olamayan Çalık Holding ekibi toplantılarla geçen yoğun bir günün ardından yorgun ve enerjileri düşmüş bir haldeydiler. Eğitmenler eşliğinde yapılan Ritim Atölyesi etkinliği ekibin 3 farklı gruba ayrılıp; M3 Works asistanları tarafından önceden yerleştirilen müzik enstrümanlar ile etkinliğe başlandı. Eğitmenin sahneye çıkıp konuşmasıyla katılımcılar birkaç küçük egzersiz yaparak ısınmaya başladılar. Öncelikle enstrümanları tanıtıp onlar hakkında bilgi veren M3 Works eğitmeni daha sonra sırayla enstrümanları göstererek nasıl kullanabileceklerini anlatmaya başladı. Enstrümanların sahipleri eğitmenimiz eşliğinde tek tek öğrenirken aldıkları keyif ve öğrenme heyecanı Çalık Holding ekibinin gülüşlerinden anlaşılıyordu. Belirli bir noktaya geldikten sonra ortaya çıkan kompozisyonu çalışan katılımcılar zorda olsa içlerindeki müzisyen ruhlarını ortaya çıkarmayı başardılar. Çalık Holding ekibi beklentilerin üstünde bir performans sergileyerek eğitmenlerimizden de büyük beğeni topladılar. Etkinliğin başında çokta başarılı olamayan katılımcılar ilerledikçe ve tekrar ettikçe doğru ritmi, çalma şeklini bularak tek bir ses, tek bir müzik ortaya çıkarmayı başardılar. Müzik yapmak için takım olmanın önemini bir kez daha hatırlayan katılımcılar en doğru ve eğitmen tarafından istenilen müziği ortaya çıkarmaya başlamışlardı. Sonlara yaklaşıldığında tek bir vücut gibi hareket etmeye başlayan Çalık Holding çalışanları, adeta uzun zamandır birlikte çalışan bir orkestra misali ritim aletlerini çalıyorlardı. Etkinlik tamamlandığında eğitmenin talimatları ile oturma düzeni alan katılımcılar, finaldeki konser kaydına hazırlanıyorlardı. Konserlerini başarıyla tamamlayan katılımcılar aktiviteyi en iyi şekilde bitirmiş oldular.

Çalık Holding çalışanları için M3 Works olarak hizmet verip gerçekleştirdiğimiz Ritim Atölyesi etkinliği ilk andan itibaren yüzleri güldürüp, katılımcıların enerjilerini hep en üst seviyeye çıkardı. Çalık Holding çalışanları takım olmanın öneminin artık daha da önemli bir unsur olduğunun farkındaydılar.

Yer: İstanbul
Tarih: 04/07/2019