Çalık Enerji ekibi ile birlikte Marriot Hotel Ankara’da düzenlediğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi 270 kişinin aktiviteye katılımı ile gerçekleşti. Çalık Enerji ekibinin yüksek enerjili katılımı ile gerçekleşen Ritm Motivasyon Atölyesi ekip olmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Çalık Enerji sahnedeki M3 Works moderatörleri ile Ritm Motivasyon Atölyesi gerçekleştirdi. Etkinlik sırasında takım ruhu çerçevesinde gayet dikkatli bir etkinlik gerçekleştire Çalık Enerji ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi’nden büyük keyif aldılar. Etkinlik sırasında oldukça renkli görüntüler sergileyen Çalık Enerji ekibi aynı zamanda takım motivasyonlarını yüksek tutarak keyifli bir etkinlik gerçekleştirdiler. Moderatörlerimiz eşliğinde önce metronom çalışmalarıyla etkinliğe başlayan Çalık Enerji ekibi sonrasında hep beraber bir kompozisyon oluşturdular. Ritm Motivasyon Atölyesi’nde takım içi birlik ve bütünlüğün çok önemli olmasına dikkat eden Çalık Enerji ekibi etkinlik sırasında keyifli ve dikkatli bir şekilde aktiviteyi tamamladı.

Kendilerine hediye edilen ritm aletleri ile birlikte keyifli bir aktivite geçiren Çalık Enerji ekibi takım ruhunun önemini kavrayarak M3 Works moderatörleri ile birlikte başarılı bir etkinlik gerçirdi. Yoğun toplantı arasında gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi’nde Çalık Enerji katılımcıları aktiviteden keyif alarak birbirleri arasındaki sinerjiyi arttırmış oldular.

Yer: Marriot Hotel / Ankara
Tarih: 22/02/2015

Çalık Enerji Ritm Motivasyon Atölyesi Çalık Enerji Ritm Motivasyon Atölyesi Çalık Enerji Ritm Motivasyon Atölyesi Çalık Enerji Ritm Motivasyon Atölyesi Çalık Enerji Ritm Motivasyon Atölyesi Çalık Enerji Ritm Motivasyon Atölyesi Çalık Enerji Ritm Motivasyon Atölyesi Çalık Enerji Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video