Bosch ekibi ile yaptığımız Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği tüm ekip tarafından büyük ilgi gördü. Son derece başarılı müzikler çıkaran Bosch ekibi tam bir takım halinde ilerlediler. Yapılan Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği Bosch ekibinin enerjisini tamamen yükseltmiş oldu.

8 Nisan 2015 Çarşamba günü M3 Works olarak 150 kişilik Bosch ekibine yapmış olduğumuz Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği katılımcılara hem keyifli dakikalar yaşattı hem de tam anlamıyla ekip olmanın önemini bir kez daha fark ettiler. Etkinlikten haberleri olamayan Bosch ekibi gün boyu toplantılara girerek geçirmişler ve yorgunluk ile birlikte enerjileri düşmüştü. Eğitmenler eşliğinde yapılan Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliğinde öncelikle grubu üçe bölüp. M3 Works asistanları tarafından darbuka, tef ve marakas dağıtılarak etkinliğe başlandı. Etkinliğe başlamadan öncesahne alan eğitmenler küçük bir gösteri yaparak katılımcıların kulaklarının pasını silerek, birazdan kendilerinin aynı tarzda bir gösteri yapacaklarını söyleyip, biraz da olsa güven vermeği sağlamaktadırlar. Bu küçük ritim ve perküsyon gösterisinden sonra eğitmenin konuşmasıyla katılımcılar birkaç küçük egzersiz yaparak ısınmaya başladılar. Öncelikle enstrümanları tanıtıp onlar hakkında bilgi veren M3 Works eğitmeni daha sonra sırayla enstrümanları göstererek öğretmeye başladılar. Enstrümanların sahipleri eğitmenimiz eşliğinde tek tek öğrenirken aldıkları keyif ve öğrenme heyecanı Bosch ekibinin gülüşlerindeki mutluluktan okunuyordu. Belirli bir noktaya geldikten sonra ortaya çıkan kompozisyonu çalışan katılımcılar zorda olsa içlerindeki müzisyen ruhlarını ortaya çıkarmayı başardılar. Eğitmenlerimizi bile şaşkına uğratan katılımcılar beklentilerin üstünde bir performans sergileyerek eğitmenlerimizden de büyük beğeni topladılar. Etkinliğin başında çokta başarılı olamayan katılımcılar ilerledikçe ve tekrar ettikçe doğru ritmi, çalma şeklini bularak tek bir ses, tek bir müzik ortaya çıkarmayı başardılar. Müzik yapmak için takım olmanın önemini hatırlayan katılımcılar doğru ve istenilen müzikleri ortaya çıkarmaya başladılar. Sonlara yaklaşılırken artık tek bir vücut gibi hareket eden Bosch ekibi bir orkestra gibi ritm aletlerini çalıyorlardı. Eğitmenin bitirmesiyle çalışmayı bırakan katılımcılar, oturma düzenini alarak konser kaydı dediğimiz büyük kayıta hazırlandılar. Konser kaydında M3 Works kameraları çekime başladı. M3 Works eğitmenlerinin çalıştırdığı katılımcılar konser kaydı sırasında solo gösterisi yaparak Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliğine farklı bir hava kattı.

Yer: Bosch Genel Müdürlük
Tarih: 08/04/2015

Bosch 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Bosch 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Bosch 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Bosch 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Bosch 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Bosch 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Bosch 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Bosch 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Bosch 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Bosch 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Bosch 2 Ritm Motivasyon Atölyesi Bosch 2 Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video