M3 Works ekibi olarak Borusan Makina ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği keyifli anlara sahne oldu. Katılımcılara sürpriz yapılarak gerçekleştirilen etkinlikte hiçbir şeyden haberi olmayan 120 katılımcıyı etkinlik alanına getirdiğimizde ritm aletlerini görünce çok şaşırdılar. Keyifli geçen etkinlikte eğlenirken takım olmanın, birlikte hareket etmenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlamış oldular. Etkinlik boyunca eğitmenimiz eşliğinde ritm yapan katılımcılar etkinliğin sonunda kendileri sahneye çıkıp ritm gösterisi yaptılar.

26 Aralık 2014 Cuma günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de Borusan Makina ekibi ile gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi keyifli bir şekilde başladı. Borusan Makina ekibi hiç bir şeyden habersiz bir şekilde etkinlik alanına geldiler, ne olacağını bilmeyen Borusan Makina etkinliğin yapılacağı yere girdiklerinde herkesin oturacağı yerdeki enstrümanları görünce çok şaşırdılar. Başta enstrümanlarını inceleyen katılımcılar eğitmenimizin gelmesiyle etkinliğe başlandı. 3 gruba ayrılan katılımcılar 1. Grupta tef, 2. Grupta darbuka ve 3. Grupta marakas olmak üzere toplam üç çeşit enstrüman aletleri olan etkinlikte, eğitmenimiz önce ritm enstrümanlarını katılımcılara tanıtıp anlattı. Enstrümanların nasıl çalınacağını gösteren eğitmenimiz daha sonra katılımcılardan çalmasını istedi, ilk denemeleri çokta başarılı olmayan katılımcılar birkaç tekrardan sonra doğru ritmi bularak ve tek bir ses çıkararak ilk aşamayı başarıyla tamamladılar. Enstrümanlarla daha ileri bir seviyeye geçen katılımcılar biraz daha zorlu aşamaya geçtiler, bu aşamalarında üstesinden gelerek başarılı bir çalışma sergileyen katılımcılar, ritm enstrümanlarını çalmaya başladıkça etkinlikten daha da çok zevk almaya başladılar. Kısa bir mola veren eğitmenimiz mola bittikten sonra katılımcıların mola sırasında çalışıp kendi içlerinde bir ritm gösterisi düzenlemek istediler. Sergiledikleri ritm performansından sonra etkinliğinin sonuna yaklaşırken katılımcıların istekleri üzerini öğrendikleri teknikler üzerinden birkaç şarkı çalınıp, söylendi. En son ana kadar bu etkinliği sadece bir eğlence etkinliği sanan Borusan Makina ekibi eğitmenimizin kapanış konuşmasında ekip olmanın önemini vurgulayınca katılımcılar ekip ruhunun, takım çalışmasının önemini bir kez daha fark etmişlerdi.

Yer: Hilton İstanbul Bomonti Hotel
Tarih: 26/12/2014

Borusan Makina Ritm Motivasyon Atölyesi Borusan Makina Ritm Motivasyon Atölyesi Borusan Makina Ritm Motivasyon Atölyesi Borusan Makina Ritm Motivasyon Atölyesi Borusan Makina Ritm Motivasyon Atölyesi Borusan Makina Ritm Motivasyon Atölyesi Borusan Makina Ritm Motivasyon Atölyesi Borusan Makina Ritm Motivasyon Atölyesi Borusan Makina Ritm Motivasyon Atölyesi Borusan Makina Ritm Motivasyon Atölyesi Borusan Makina Ritm Motivasyon Atölyesi Borusan Makina Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video