Birlikte Hayata’nın dünyaca ünlü festivallerinden olan One Love festivalinde 500 kişiye Yaratıcı Tişört ve Çanta boyama atölyesi gerçekleştirdik. İki gün süren etkinlik katılımcılara keyifli anlar yarattı.

13 – 14 Haziran tarihlerinde Sarıyer Life Park’ta M3 Works olarak Birlikte Hayata’nın dünyaca ünlü festivallerinden olan One Love festivalinde Yaratıcı Tişört ve Çanta Boyama atölyesi gerçekleştirdik. İki gün süren aktivitede atölyeye gelen katılımcılar birbirinden renkli boyalar ve spreyler eşliğinde kendilerine özel ve yaratıcı tshirt ve çanta yaptılar. Atölyeye gelen katılımcılar seçtikleri tshirt veya çantaları beğendikleri kalıplarla birleştirerek ister kalem boyalar ile isterlerse sprey boyalar ile seçtikleri kalıpları tshirt veya çantalara yansıttılar, böylece katılımcılar katıldıkları festivalden kendilerine özel bir hatıra yapmış oldular. Keyifli başlayan etkinlik günü hız kesmeden iki gün boyunca enerjisi hep yüksek seviyede devam etti. M3 Works asistanlarının yardımları ile tshirtleri ve çantaları boyayan katılımcılar, sabit kalıpların dışına çıkarak kendilerine özgü kalıplar geliştirerek yaratıcılıklarını gösterdiler. Atölyemize katılan herkesin boyama yapmaktan çok zevk aldığı gözlemlenirken, eğlenceli geçen hafta sonlarına bir katkıda Yaratıcı Tişört ve Çanta boyama atölyesinden oldu. Festival boyunca katılımcılar tarafından en çok ilgiyi gören aktivitelerden biri olan Yaratıcı Tişört ve Çanta boyama atölyesi iki gün boyunca katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Renklerle kendilerini özgürce ifade eden katılımcılar boyaları tshirtlere, çantalara değdirdikçe iç dünyalarındaki özgür ruhu rengârenk boyalar ile çanta ve tshirtlere yansıtmış oldular. Yaratıcı Çanta ve Tişört boyama atölyesi sayesinde katılımcılar kendi hatıralarını kendileri özgürce, içlerinden geldiği gibi yaratıcılıklarını kullanarak gerçekleştirdiler. Yoğunluk içinde yapılan çantalar, tişörtler boyaların yanı sıra spreylerle yapımı da büyük ilgi gördü. Önceden hazırlanmış kalıpları yapacakları tshirt ve çantaların üstüne koyarak istedikleri renklerde spreyleri sıkarak harika şekiller ortaya çıkardılar. Aynı şekilde spreyle de özgür çalışmalar katılımcıların ilgisini çekmiştir.

İki günlük harika geçen Yaratıcı Çanta ve Tişört boyama etkinliği katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. 500 kişilik tişört ve çanta boyanan etkinlikte katılımcılar tarafından ortaya yaratıcı şekiller çıkartılarak kendilerini renklerle ifade ettiler.

Yer: Life Park / Sarıyer
Tarih: 14/06/2015

Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi anadolu-efes-yaratici-canta-tisort-atolyesi (14) Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi Birlikte Hayata Yaratıcı Tişört & Çanta Atölyesi

YouTube video