BIC Turkey ekibi ile birlikte 22 Aralık 2016 Perşembe günü Suç Mahalli aktivitesi gerçekleştirdik. Tüm konukların bu yemek salonunda bulunması bir tesadüf değildi. Zira Sir William Durade mirasını açıklamak üzere konukları bu özel gecede ağırlamak istemişti. Ne yapacakları hakkında fikir sahibi olmayan BIC Turkey ekibinde heyecan doruk noktadaydı. BIC Turkey ekibi uşak ve hizmetçilerin eşliğinde yemeklerini yerken aniden bir şeyler oldu! Işıklar söndü ve silah sesi duyuldu. Katılımcılar korku ve telaşla birbirlerine bakıp olayı anlamaya çalışırken her şey normale döndü ve Sir artık hayatta değildi. Bu cinayeti kim işlemişti. Tüm katılımcıların kafasındaki bu sorunun cevabını ancak Müfettiş Hercules çözebilirdi! Yemek boyu süren sorgu havasının hakim olduğu salonda kime güvenebilirsiniz.

Uzun bir sorgunun ardından katılımcılar Koordineli hareket ederek katili buldular. BIC Turkey ekibi ile Suç Mahalli aktivitesini mutlu bir şekilde son buldu.

Yer: İstanbul
Tarih: 22/12/2016

BIC Turkey Suç Mahalli BIC Turkey Suç Mahalli BIC Turkey Suç Mahalli BIC Turkey Suç Mahalli BIC Turkey Suç Mahalli BIC Turkey Suç Mahalli BIC Turkey Suç Mahalli BIC Turkey Suç Mahalli