M3 Works ekibinin Bell Holding ekibi için hazırladığı Survive Macera Yarışı etkinliği görülmeye değerdi. 60 kişilik Bell Holding ekibi Survive etkinliği öncesinde temiz hava ve manzara sayesinde son derece neşeli ve enerjik görünüyorlardı.

Birbirinden eğlenceli 7 parkurun içinde yer aldığı M3 Works Survive etkinliği oldukça keyifli anlara şahit oldu. Takım çalışmasını güçlendirmek ve motivasyon artışını sağlamak için düzenlenen Survive etkinliği katılımcılar arasında merak uyandırdı. Grup isim seromonisinin ardından start komutu ile Survive etkinliği büyük bir hızla başladı. Bütün parkurların takım çalışmasına dayalı olması ve ekip halinde yarışmayı gerektirmesi, zaten başarılı olan ekipleri daha da motive etti ve takım çalışması önemini gösterdi. Survive etkinliği boyunca heyecan, gülücükler ve kazanma hırsının eksik olmadığı oyunlarda bütün takımlar kıyasıya yarıştı. Takımların birlikte hareket etme zorunluluğu kazanmak için takibi yeterli değildi. 7 parkurdan oluşan M3 Works Survive etkinliğinde zeka, hız, çeviklik, dikkat, hafıza, gibi özelliklerin yoğun olarak kullanılması ve takım içinde dayanışma olması gerekliydi.

M3 Works Survive Macera Yarışı aktivitesinde tamamlanan parkurların ardından birinci ekibi seçmek oldukça zor oldu. Son derece başarılı oyunlar oynamaları sonucunda her ekip Survive‘daki oyunlarda en az bir oyunda birinci geldi. Bütün detaylar göz önüne alınarak yapılan Survive puanlaması sonucunda 1. takım liderlik koltuğuna oturdu. Survive etkinliği birincisi olan takım ve diğer katılımcılar M3 Works Survive Macera Yarışı sonunda dağıtılan sürpriz hediyeler ve yapılan kutlama ile beraber fotoğraf çektirip güzel günün tadını çıkarmaya devam etti.

Yer: Antalya
Tarih: 03/11/2017

YouTube video
 

Bell Holding Survive Macera Yarışı Bell Holding Survive Macera Yarışı Bell Holding Survive Macera Yarışı Bell Holding Survive Macera Yarışı