17 Mayıs 2016 Salı günü BASF ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesi gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahip olan Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinde heyecan bir an olsun azalmadı. 6 takımdan oluşan BASF ekibi Dünyayı Kurtaran Takım için hazırdı. Radisson Blu Tuzla’da gerçekleşen Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinde BASF ekibi unutulmaz dakikalar geçirdi. Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan katılımcılar oldukça heyecanlıydı.

Hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesi başladı. Çeşitli görev ve sorularla karşılaşan takımlar kıyasıya bir rekabet içine girdi. Birbirleri ile iletişim halinde kalarak sonuca ulaşan katılımcılar takım çalışması ile ilgili birçok kavramı yeniden keşfetti. Böylece oldukça farklı bir deneyim yaşayan BASF ekibi birbirinden keyifli dakikalar geçirdi.

Takım çalışmasının ve birlikte hareket etmenin önemini yeniden keşfeden BASF ekibi iş yaşamında sürekli karşılaştıkları kavramları teorikten çıkarıp pratikte uygulama fırsatı yakaladı. Ayrıca takım içi iletişimi de kuvvetlendiren Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinde katılımcılar hiç unutamayacakları dakikalar yaşadı.

Takımlara ayrılan BASF ekibi hızla Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesine başladı. Her takım birbirine karşı yarıştığını düşünüyordu. Aslında katılımcılar zamana karşı yarışıyordu. Gittikleri her noktada onları sorular ve zihinsel görevler bekliyordu. Takım olarak çözmeleri gereken sorular bulan BASF ekibi takım olmanın önemini iyice pekiştirdi. Zamanı daha dikkatli kullanmaya çalışan katılımcı grubu hem hızlı olmalı hem de soruları eksiksiz yanıtlamalıydı. Çeşitli bulmacalar ve zihinsel aktivitelerin de yer aldığı noktalar bulunan Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinde katılımcılar hiç ara vermeden yarışa devam ediyordu.

Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinin sonuna gelindiğinde tüm takımlar yarışı bitirmişti. Son aşamada aslında kazananın bir takım değil bütün ekip olduğu anlaşıldı. En son noktayı hep birlikte çözümlemeleri gerekiyordu. Bunu fark eden BASF ekibi takım olduğunu anladı. Tüm ekibi Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesine katıldıkları için ödülleri verildi. Hiç unutamayacakları dakikalar geçiren katılımcılar bol bol fotoğraf çektirdi. Böylece daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan BASF ekibi oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrıldı.

Yer: Radisson Blu / Tuzla
Tarih: 17/05/2016

BASF Dünyayı Kurtaran Takım BASF Dünyayı Kurtaran Takım BASF Dünyayı Kurtaran Takım BASF Dünyayı Kurtaran Takım