Astra Zeneca ile gerçekleştirdiğimiz Şirket Pikniği‘de takım çalışmasının en güzel örneklerinden biri olan Body Logo aktivitesini gerçekleştirdik. 1 Haziran 2016 Çarşamba günü Event Garden Sarıyer’de bir araya geldiğimiz Astra Zeneca ekibi oldukça keyifli bir Şirket Pikniği gerçekleştiriyordu. 120 kişilik bir katılımın olduğu Body Logo’da katılımcılar ortaya çıkacak olandan habersizdi.

İlk olarak sunucumuz ne yapacağımızı anlattı. Yere çizilen şeklin içine düzgün ve sıralı bir biçimde girecek olan Astra Zeneca ekibiydi. Daha sonra Drone ile çekim yapılacaktı. A ve Z harflerini oluşturan katılımcılardı. Drone ile devam eden çekim oldukça eğlenceliydi. Bir bütünün parçası olmak katılımcılar için harika bir duyguydu.

Takım olmanın ve çalıştıkları markaya olan bağlılıklarını artıran Body Logo aktivitesinde katılımcılar oldukça fazla eğlendi. Body Logo‘nun yanısıra çeşitli piknik aktiviteleri ile katılımcılar harika bir gün geçirdi.

Yer: Event Garden
Tarih: 01/06/2016

AstraZeneca Body Logo AstraZeneca Body Logo AstraZeneca Body Logo AstraZeneca Body Logo AstraZeneca Body Logo AstraZeneca Body Logo AstraZeneca Body Logo AstraZeneca Body Logo AstraZeneca Body Logo AstraZeneca Body Logo AstraZeneca Body Logo AstraZeneca Body Logo