YouTube video

Arzum ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Ritm Motivasyon Atölyesi’ni gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahne olan Ritm Motivasyon Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. 26 kişilik bir katılımın olduğu Ritm Motivasyon Atölyesi’nde Arzum ekibi ile birlikte Şile Gardens’ta buluştuk.

Oldukça heyecanlı oldukları gözlemlenen Arzum ekibi bir an önce hazırlıkların tamamlanmasını bekliyordu. Hızla alanı Ritm Motivasyon Atölyesi için uygun hale getiren M3 Works asistanlarıydı. Eğitmenimizin sahneye çıkmasıyla Ritm Motivasyon Atölyesi başlamış oldu. Böylece birbirinden keyifli anların yaşanacağı ilk dakikadan belli oldu. Hızla eğitmenimizle birlikte egzersiz yapmaya başlayan katılımcılardı. Eğitmenimiz katılımcı grubunu üç ayrı gruba ayırmıştı. Her grubun farklı egzersizleri vardı.

Takım çalışmasının en güzel örneklerinden biri olan Ritm Motivasyon Atölyesi’nde katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçirdi. Hem eğlenceli hem de oldukça öğretici olan Ritm Motivasyon Atölyesi’nde heyecan bir an olsun azalmadı. Birlikte hareket etmenin ve koordineli olmanın önemi yeniden fark edildi. Birlikte hareket etmeyi öğrenen Arzum ekibi takım olmanın da önemini iyice kavramış oldu. Böylece nasıl hareket etmeleri gerektiğini kavrayan Arzum ekibi unutulmaz anlar yaşadı. Bol bol fotoğraf ve video çekilen Ritm Motivasyon Atölyesi’nde Arzum ekibi oldukça mutlu görünüyordu.

Birbirinden keyifli anların geçirildiği Ritm Motivasyon Atölyesi’nde katılımcılar aynı zaman da enstrümanlarını da çalmayı öğrendi. Tef, darbuka ve marakas kullanan katılımcılar basit ritmleri takım halinde çalabiliyordu. Böylece hem öğrenen hem de eğlenen Arzum ekibi halinden oldukça memnundu. Birbirinden keyifli dakikaların geçirildiği Ritm Motivasyon Atölyesi’nde sıra konser kaydına gelmişti. Gün boyunca çalıştıkları ritmleri konserde gibi bir kompozisyon halinde çalacak olan Arzum ekibiydi. Oldukça heyecanlı oldukları gözlemlenen katılımcılar ilk olarak birkaç prova kaydı aldı. Provalar sırasında yanlışlarını düzelten ve eksiklerini kapatan Arzum ekibi konser kaydına hazırdı. Eğitmenimizin talimatlarıyla birlikte konser kaydı başladı. Müthiş bir kayıt ortaya çıkaran Arzum ekibi kompozisyonu hatasız çaldı. Eğitmenimizi bile etkileyen bir performans sergileyen Arzum ekibi oldukça mutluydu. Ritm Motivasyon Atölyesi’nin sonuna geliniyordu. Katılımcılar unutulmaz dakikalar geçirmişti.

Yer: Best Western Şile Gardens
Tarih: 14/07/2016

Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi Arzum Ritm Motivasyon Atölyesi