M3 Works ekibi olarak Arzum ekibinin çocuklarıyla birlikte çocuk aktiviteleri gerçekleştirdik. Çocukların gönüllerince eğlendiği aktivitelerde heyecan bir an olsun azalmadı. Çocuk Aktiviteleri kapsamında gerçekleşen halat çekme, sosis balon, oyuncak maket vb. aktivitelerinde çocuklar gönüllerince eğlendiler. Flatofis Haliç de bir araya geldiğimiz katılımcılar ve çocukları gönüllerince eğlendi. Unutulmaz anlar yaşayan çocuklar için aktiviteler oldukça eğlenceli geçti.

Aktivitelerde istedikleri gibi eğlenen çocuklar hayal dünyalarının da genişliğiyle istediklerini yapmaya başladı. Hiç unutamayacakları anlar yaşayan çocuklar oldukça keyifli bir gün geçirdi. Doyasıya eğlenen çocuklar unutulmaz dakikalar geçirdi. Bol bol fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen çocuklar oldukça eğlendi. Böylelikle gönüllerince eğlenen çocuklar unutulmaz anlar yaşadı.

Yer: Flatofis Haliç / İstanbul
Tarih: 21/04/2017

YouTube video

Arzum Çocuk Aktiviteleri Arzum Çocuk Aktiviteleri Arzum Çocuk Aktiviteleri Arzum Çocuk Aktiviteleri Arzum Çocuk Aktiviteleri Arzum Çocuk Aktiviteleri Arzum Çocuk Aktiviteleri Arzum Çocuk Aktiviteleri Arzum Çocuk Aktiviteleri Arzum Çocuk Aktiviteleri Arzum Çocuk Aktiviteleri Arzum Çocuk Aktiviteleri