YouTube video

M3 Works ekibi olarak 02 Eylül 2016 Cuma günü Arzum ailesi  ile bu yılda yaptığımız bu etkinlik büyük ilgi topladı. Erken saatlerde Event Garden’da toplanan M3 Works asistanları hazırlıklara hızlı bir biçimde başladı. 100 kişilik bir aktivite düzenleyecek olmanın farkında olan asistanlar hızlıca alanı piknik için uygun hale getirdi.

Arzum ailesinin de alana gelmesiyle birlikte etkinlik başlamış oldu. Güne zinde başlamak adına ilk önce kahvaltı eden ekip daha sonra oyun alanına doğru yöneldi. Sunucumuzun yaptığı açılış konuşması ile oyunlar resmen başlamış oldu. Çeşitli oyun konseptlerin bulunduğu alanda tavla ve canlı langırt turnuvaları düzenlendi. Oynayacakları oyunlar için takımlar oluşturan ekip turnuva şeklinde oyunları oynamaya başladı. Heyecanlı anların ilk andan itibaren kendini gösterdiği etkinlik alanında motivasyon hiç düşmedi.

Ayrıca gladyatör oyunuyla katılımcılar birbirlerine güç gösterisinde bulundu. Sumo güreşi oyunu iki kişiyle oynanan ve rakiplerin birbirlerini sınır dışı etmeye çalışmasının temel amaç olduğu bir oyundur. Sumo güreşi oyunu için uzun sıralar oluşturan katılımcılar sırayla oyunu oynamaya başladı.

Sunucumuzun yönlendirmeleri ile birlikte oyunları oynayan takımlar ilk tur mücadelerinin ardından öğle yemeği arası verdi. Öğle yemeğinin arkasından kaldıkları yerden turnuvaya devam eden takımlarda heyecan giderek arttı. Ekip çalışmasının ve birliktelik duygusunun son noktaya ulaştığı takımlar oynadıkları oyunlardan daha çok keyif almaya başladı. Böylelikle birlikte hareket etmenin öneminin bir kez daha farkına varan takımlarda final maçlarına geçildi. Final maçlarının oynanmasının ardından birinciler kutlamalarına başlarken M3 Works asistanları da ödül töreni için alanı oluşturmaya başladı. Oluşturulan standlarda birincilere madalyaları ve çeşitli hediyeler verildi. Sahiplerini bulan ödüllerin ardından sırayı fotoğraf çektirmek aldı. Unutulmaz anıların somut hale dönüşmesini isteyen bütün katılımcılar teker teker fotoğraf çektirdi.

Takım ruhunu ve koordineli hareketin önemini iyice kavrayan Arzum ailesi hiç unutamayacakları anılarla birlikte alandan oldukça mutlu bir şekilde ayrıldı.

Yer: Event Garden
Tarih: 02/09/2016

Arzum 2 Şirket Pikniği Arzum 2 Şirket Pikniği Arzum 2 Şirket Pikniği Arzum 2 Şirket Pikniği Arzum 2 Şirket Pikniği Arzum 2 Şirket Pikniği Arzum 2 Şirket Pikniği Arzum 2 Şirket Pikniği Arzum 2 Şirket Pikniği Arzum 2 Şirket Pikniği Arzum 2 Şirket Pikniği Arzum 2 Şirket Pikniği